Všetky správy

16. jún 2022

Svoboda & Williams exkluzívnym predajcom bytov vo funkcionalistickom paláci Londýnska 54 a 56

Na základe exkluzívneho poverenia spustila realitná kancelária Svoboda & Williams predaj bytov v budove na rohu ulíc Londýnska a Juhoslavská na rozhraní pražského Nového Mesta a Vinohradov, ktorá po dokončení veľkorysej revitalizácie ponúkne 31 reprezentatívnych bytov vo vysokom štandarde.

Časť šesťposchodového funkcionalistického paláca bývalej Vinohradskej záložne už prešla nákladnou rekonštrukciou spoločných priestorov aj interiérov podľa návrhu architektonického ateliéru QUADRATA, revitalizácia usilujúca o zachovanie pôvodného konceptu domu však ďalej pokračuje. Hotový projekt očarí vyváženým spojením funkcionalistickej architektúry s novodobými prvkami, ktoré zodpovedá súčasným požiadavkám na moderné bývanie. Patrí k nim presklený výťah či bezpečnostné vstupné dvere, v dome tiež vzniká nová kotolňa na centrálne vykurovanie.

Interiéry bytov ponúknu vysoký štandard s masívnymi drevenými dvojvrstvovými podlahami, sanitárnym vybavením Hansgrohe, kúpeľňovou keramikou Vitra, veľkoformátovými obkladmi v dekore prírodného kameňa, bezfalcovými interiérovými dverami a bezpečnostnými vstupnými dverami. Bytové jednotky sú orientované ako do ulice, tak do pokojného vnútrobloku. Väčšina bytov disponuje balkónom či terasou, budúci majitelia majú taktiež možnosť dokúpiť si k bytu pivnicu v dome.

Projekt Londýnska 54 a 56 stojí na jednej z hlavných vinohradských tepien, v obľúbenom mieste stretávania, kde sa pretínajú miestne komunikačné uzly. Noblesná mestská štvrť s radom pôvodných nájomných domov od známych architektov láka širokými ulicami tienenými stromami, upravenými parkami, kvalitnou reštauračnou a kaviarenskou scénou, či množstvom škôl i ďalšej občianskej vybavenosti.

Viac o projekte Londýnska 54 a 56.

Svoboda & Williams exkluzívnym predajcom bytov vo funkcionalistickom paláci Londýnska 54 a 56 Svoboda & Williams exkluzívnym predajcom bytov vo funkcionalistickom paláci Londýnska 54 a 56 Svoboda & Williams exkluzívnym predajcom bytov vo funkcionalistickom paláci Londýnska 54 a 56 Svoboda & Williams exkluzívnym predajcom bytov vo funkcionalistickom paláci Londýnska 54 a 56

Novo zaradené nehnuteľnosti e-mailom Pravidelne každý mesiac Vás budeme informovať o novo zaradených nehnuteľnostiach na predaj a prenájom.
Nižšie prosím zadajte svoj e-mail.

Chcem dostávať novinky

Ďakujeme za Váš záujem. Registrácia k newslettru prebehla v poriadku.