Realitné správy

Svoboda & Williams exkluzívnym predajcom bytov vo funkcionalistickom paláci Londýnska 54 a 56

Realitné správy

16.06.2022

Časť šesťposchodového funkcionalistického paláca bývalej Vinohradskej záložne už prešla nákladnou rekonštrukciou spoločných priestorov aj interiérov podľa návrhu architektonického ateliéru QUADRATA, revitalizácia usilujúca o zachovanie pôvodného konceptu domu však ďalej pokračuje. Hotový projekt očarí vyváženým spojením funkcionalistickej architektúry s novodobými prvkami, ktoré zodpovedá súčasným požiadavkám na moderné bývanie. Patrí k nim presklený výťah či bezpečnostné vstupné dvere, v dome tiež vzniká nová kotolňa na centrálne vykurovanie.

Interiéry bytov ponúknu vysoký štandard s masívnymi drevenými dvojvrstvovými podlahami, sanitárnym vybavením Hansgrohe, kúpeľňovou keramikou Vitra, veľkoformátovými obkladmi v dekore prírodného kameňa, bezfalcovými interiérovými dverami a bezpečnostnými vstupnými dverami. Bytové jednotky sú orientované ako do ulice, tak do pokojného vnútrobloku. Väčšina bytov disponuje balkónom či terasou, budúci majitelia majú taktiež možnosť dokúpiť si k bytu pivnicu v dome.

Projekt Londýnska 54 a 56 stojí na jednej z hlavných vinohradských tepien, v obľúbenom mieste stretávania, kde sa pretínajú miestne komunikačné uzly. Noblesná mestská štvrť s radom pôvodných nájomných domov od známych architektov láka širokými ulicami tienenými stromami, upravenými parkami, kvalitnou reštauračnou a kaviarenskou scénou, či množstvom škôl i ďalšej občianskej vybavenosti.

Viac o projekte Londýnska 54 a 56.

Ďalšie realitné správy

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.