Svoboda & Williams má príležitosť reprezentovať predaj ďalšieho impozantného kusu histórie – Kaštieľ v Jaslovských Bohuniciach, ktorý patril aristokratickému rodu Dezasse

23.08.2022

Táto historická budova bola pôvodne postavená v neobarokovom slohu, ktorý sa v 19. storočí rozšíril aj o prvky romantického novorománskeho historizmu a stal sa letným sídlom pre vtedajších majiteľov. Okolie Jaslovských Bohuníc dnes ponúka širokú škálu rekreačných, športových i kultúrnych aktivít.

Priestor kaštieľa sa delí na niekoľko krídiel a svoju monumentalitu odzrkadľuje v spoločenských priestoroch - v suteréne sa nachádza reštaurácia s vinárňou, prízemie tvorí vstupná hala s recepciou, cigar lounge, reštaurácia s kapacitou 52 hostí, zimná záhrada, kuchyňa a miestnosti pre personál. Na prvom poschodí toto šľachtické sídlo disponuje s 13 apartmánmi, ktoré spolu ubytujú 32 osôb. V pôvodnej stavbe bola vytvorená i wellness časť s bazénom, barom, fínskou saunou a vírivkou.

Kaštieľ s elegantným ubytovaním a hotelovými službami je exkluzívne k dispozícií takisto k prenájmu priestorov, ideálnych pre svadby a iné eventy.

Viac informácií o nehnuteľnosti.

Ďalšie realitné správy

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.