Nové posily v tíme Svoboda & Williams

10.02.2023

Na novú pozíciu Head of Digital nastúpil Tomáš Krejcárek, ktorý vo Svoboda & Williams zaštíti rozvoj digitálnej vízie firmy. Tomáš absolvoval mediálne štúdiá na Univerzite Karlovej v Prahe, potom štyri roky pôsobil v IT startup Siesta Labs, kde prešiel viacerými pozíciami. Najviac skúseností nazbieral pri budovaní softwarehouse Siesta Codes, kedy postupne nastavoval nové procesy, riadil projekty, rozširoval tím, škáloval biznis, rozvíjal obchod a v podstate tak budoval novú firmu. Popri IT jazyku Tomáš hovorí aj po anglicky.

Marketingový tím sa rozrástol o copywriterku a marketingovú špecialistku Nikolu Koštálovú. Nikola, ktorá bude zodpovedať za texty a marketingovú podporu slovenských kolegov, žila osem rokov v zahraničí, najmä v Británii, kde vyštudovala marketing a reklamu so zameraním na módu a dizajn na Southampton Solent University. Potom sa zaoberala marketingovou komunikáciou, od non-profit projektov po prácu v reklamnej agentúre. Hovorí plynule anglicky a slovensky.

Tím maklérov v oddelení prenájmov rozšírila Magdalena Mašková. Magdalena vyštudovala Pozemné staviteľstvo na stavebnej SPŠ, potom pokračovala na Stavebnú fakultu ČVUT a následne študovala Ambis odbor Manažérska psychológia. V minulosti sa zaoberala správou nehnuteľností a rekonštrukciou bytov či bytových domov pre súkromných investorov. Hovorí po anglicky. O administratívnu podporu maklérov v oddelení prenájmu sa začal novo starať Ján Dutczák. Honza je absolvent Vysokej školy ekonomickej v Prahe, odbor arts management. Doteraz sa venoval hlavne produkčnej práci a pôsobil tiež ako vedúci eventovej produkcie. Hovorí po anglicky.

Tím na recepcii posilnila Tereza Škvrnová, ktorá momentálne študuje bakalársky odbor Management a ekonomika v stavebníctve na ČVUT v Prahe a Viktória Hudzak, ktorá po maturite zbierala skúsenosti ako terénna pracovníčka. Tereza hovorí anglicky a španielsky, Viktória okrem angličtiny komunikuje aj ukrajinsky a rusky.

Ďalšie realitné správy

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.