Realitná kancelária Svoboda & Williams spúšťa ďalšiu etapu prenájmu bytov vo Fragmente

15.02.2023
Viac informácií o projekte Fragment.

Fragment vie ponúknuť jedinečné bývanie širokej škále nájomcov bez ohľadu na to, v akej fáze života sa práve nachádzajú. Na šiestich podlažiach členitej budovy sa nachádza celkom 140 jednotiek, od účelne zariadených štúdií pre jednotlivcov až po veľkorysé mezonety so strešnými terasami. „Najväčší záujem majú klienti o malometrážne štúdiá, ktoré ponúkajú vysoký štandard bývania za priaznivú cenu, vysoký dopyt je aj po bytoch 2 + kk,“ konštatuje Eva Jílková, Senior Property Consultant v tíme realitnej kancelárie Svoboda & Williams. „Súvisí to s tým, že u doteraz podpísaných nájomných zmlúv prevažujú bezdetní mladí profesionáli, ktorí hľadali bývanie ako jednotlivci či pár,“ dodáva. Ďalšiu významnú skupinu nájomcov tvoria firmy zaobstarávajúce vo Fragmente bývanie pre svojich zamestnancov.

Ambiciózny projekt developerskej spoločnosti Trigema si od začiatku nekladie menší cieľ, než svojimi štandardmi napísať úplne novú kapitolu nájomného bývania v Česku. Byty, ktoré vznikajú za majestátnou fasádou z dynamicky členených blokov, budú preto od podlahy po strop zariadené designovým nábytkom. „Budova je sama o sebe šperkom, takže som sa usilovala o to, aby vybavenie bytov korešpondovalo s architektonickým riešením,“ hovorí interiérová dizajnérka Lucie Nováková, ktorá je podpísaná pod finálnou podobou všetkých 140 jednotiek.

Všetky byty charakterizuje súčasný, elegantný štýl v umiernenej farebnosti. „Vďaka ikonickým solitérom a ich farebným variáciám sme dosiahli to, že byty nepôsobia unifikovane, ale každý má svoj osobitý charakter,“ zdôrazňuje Nováková. Aj pri najmenších štúdiách kládla dôraz na dostatok úložných priestorov a pocit vzdušnosti. „Veľa sme využívali modulárny nábytok, vyberali kúsky, ktoré sa dajú ľahko presúvať, aby priestor nepôsobil preplnene a jeho využitie bolo čo najviac variabilné,“ dodáva dizajnérka. Exkluzívnym dodávateľom nábytku a svietidiel je spoločnosť Lino Design.

Maximálny komfort života budúcim nájomcom zaistí aj špičkové technologické vybavenie všetkých jednotiek. Zahrnie vykurovanie aj chladenie za využitia aktivovaných podhľadov, vzduchotechniku s rekuperáciou, filtráciou a úpravou vlhkosti i teploty privádzaného vzduchu a múdru domácnosť Smart Home Loxone, pomocou ktorej je možné ovládať tepelnú pohodu, ventiláciu, osvetlenie, domového vrátnika či zabezpečenie. Pohodlie a bezstarostnosť budúcim obyvateľom Fragmentu zaručí aj široká škála nadštandardných služieb, ktoré im budú v prípade záujmu k dispozícii. Priamo v budove bude tiež prémiový fitness klub, kaviareň, drogéria a ďalšie služby.

Prví nájomníci sa do nových domovov nasťahujú na jar 2023.

Ďalšie realitné správy

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.