Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Realitné správy

Unikátne penthousy na Rohanském ostrově – novinka v ponuke Svoboda & Williams

17.04.2023

Na základe exkluzívneho poverenia developera začína realitná kancelária Svoboda & Williams predaj piatich mimoriadnych bytových jednotiek v najvyšších poschodiach rezidenčného projektu Diamanty Karlín, ktoré predstavujú crème de la crème luxusného bývania v pražskom Karlíne.

Viac o Rohan City Penthouses

Rohan City Penthouses sú skutočnými klenotmi dvoch budov Diamanty Karlín, ktoré práve vznikajú podľa návrhu renomovaného medzinárodného architektonického štúdia pod vedením Evy Jiřičnej a Petra Vágnera. Veľkoryso presklené fasády dávajú naplno vyznieť dych vyrážajúcim výhľadom, ktoré ponúka poloha vysoko nad. Všetko umocňujú dvojité výšky stropov v hlavných obytných priestoroch. Plochu štyroch z piatich penthousov rozširujú aj privátne strešné terasy. „Rezidenti si tak budú môcť užívať relax v zelených oázach pokoja, odkiaľ budú mať Prahu ako na dlani,“ hovorí Magdalena Svatková, Sales Team Leader Svoboda & Williams.

Ťažiskom interiéru každého z bytov sa stane monumentálne schodisko pretínajúce jednotlivé podlažia. Kompozícia priestoru ponúkne logicky oddelené denné a pokojové zóny. „Podobne veľkorysé a vzdušné priestory s kozmopolitným charakterom sú pri nových rezidenčných projektoch v centre Prahy ťažko nájdené. Rohan City Penthouses tak v jednej z najžiadanejších pražských štvrtí ponúkajú ojedinelý typ bývania,“ dodáva Magdalena Svatková.

Diamanty Karlín vznikajú s ohľadom na požiadavky súčasnej rezidenčnej výstavby. Budú tak maximálne udržateľné a minimálne energeticky náročné – o to sa postará napríklad zateplenie obvodových konštrukcií prevyšujúce požiadavky normy alebo zavlažovací systém spoločných zelených plôch pomocou dažďovej vody. Súčasťou oboch domov bude centrálna recepcia.

Súčasné oživovanie Rohanského ostrova nesie veľký potenciál. V horizonte najbližších rokov sa dokončí prerod lokality v modernej štvrť s polyfunkčnou zástavbou, rozsiahlymi plochami zelene a promenádou pozdĺž Vltavy pre peších, bežcov i cyklistov. Z Rohan City to budú mať rezidenti kúsok do populárnych karlínskych bistier, reštaurácií i kaviarní. S protiľahlým brehom Vltavy potom novú štvrť prepojí lávka Holka.


Ďalšie realitné správy

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.