Svoboda & Williams začína predaj bytov v Rezidencii Bílá Růže na Šumave

18.04.2023
Viac informácií o projekte Rezidence Bílá Růže

Vďaka premyslenému prístupu k priestoru ponúkajú byty v rezidencii Bílá Růže variabilné riešenie pre rôzne potreby: od menších štúdií s výmerou od 36 m2, optimálnych pre útulnú víkendovú základňu, až po veľkorysé mezonety s plochou až 119 m2 vhodné aj na trvalé bývanie.

Pri nákladnej rekonštrukcii kladie investor mimoriadny dôraz najmä na citlivú obnovu pôvodných prvkov historického objektu. Klenuté stropy, odhalené trámy a tehly, či osobité detaily zaistia jedinečnú atmosféru jednotlivých bytov. Ku každému z nich patrí samostatný pivničný priestor a parkovacie státie iba 250 metrov od domu s prípravou na nabíjaciu stanicu pre elektromobily.

“Byty okúzlia pôsobivými výhľadmi na okolité kopce či na námestí Kašperských Hor. Súčasne Rezidencia Bílá Růže ponúkne svojim rezidentom aj oázu dokonalého súkromia v uzavretom patiu s udržiavanou kvetinovou záhradou a romantickým altánkom,” hovorí Linda Martynková, Senior Property Consultant Svoboda & Williams.

Spojenie šumavskej krajiny a živej atmosféry starobylého horského mestečka vytvára z Kašperských Hôr unikátne miesto, kde možno nájsť mnoho príležitostí na celoročné športové vyžitie, na relax v prírode, ale kde nechýba čulý kultúrny a spoločenský život vrátane kvalitných gastro zariadení. Na prízemí Bílé Růže bude v prevádzke príjemná kaviareň s pražiarňou a pekáreň. Rastúci záujem o lokalitu tak z bytov v Rezidencii Bílá Růže robí aj atraktívnu investičnú príležitosť.


Ďalšie realitné správy

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.