Karlín sa svižne mení na skvelú adresu a tím Svoboda & Williams je pri tom

05.05.2023

Najvýraznejšie premeny sa teraz v Karlíne odohrávajú na vltavskom brehu, kde na území Rohanského ostrova vzniká moderná štvrť s polyfunkčnou zástavbou, rozsiahlymi plochami zelene a promenádou lemujúcou rieku. Práve tu sú umiestnené dve veže Diamanty Karlín podľa návrhu renomovaného medzinárodného architektonického štúdia AI DESIGN. Päť prémiových penthousov v najvyšších podlažiach zaujme veľkorysým priestorom aj panoramatickými výhľadmi na mesto.

Hrubá stavba oboch budov už stojí, teraz sa dokončuje ich zateplenie. Do okenných rámov sú osadené veľkoformátové sklá pretínajúce dve podlažia, pracuje sa aj na opláštení výstupov na veľkorysé strešné terasy pri Rohan City Penthouses. „Hneď v prvých týždňoch po spustení predaja sme zaznamenali naozaj mimoriadny dopyt. Je vidieť že na trhu je veľký záujem o exkluzívne veľkoplošné byty, ale aj o samotný Karlín, ktorý rozhodne patrí k najžiadanejším pražským adresám,“ hovorí Magdalena Svatková, Senior Property Consultant Svoboda & Williams.

Do neprehliadnuteľnej budovy Fragmentu, situovanej na deliacu hranu Rohan City a pôvodnej karlínskej zástavby, sa prví nájomníci nasťahovali v marci, finálne dokončenie projektu je naplánované na júl. Realitná kancelária Svoboda & Williams doteraz obsadila takmer 80 percent zo súčasnej ponuky 119 bytov. „Tento záujem ukazuje, že sa nám spolu s developerom podarilo priniesť na trh atraktívny produkt s veľkým potenciálom,“ zdôrazňuje David Šimeček, Head of Residential rentals at Svoboda & Williams.

Ďalšie realitné správy

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.