Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Realitné správy

Svoboda & Williams exkluzívne poverená prenájmom bytov v Rezidenci Dykova

14.05.2023

Ponuku Svoboda & Williams čoskoro rozšíri 21 prémiových nájomných bytov v Rezidenci Dykova vznikajúcich kompletnou rekonštrukciou novoklasicistického činžiaku na Kráľovských Vinohradech.

Rezidence Dykova stojí na nároží Dykovy a Řípskej ulice, v jednom z najkrajších miest Kráľovských Vinohrad. Kompletná rekonštrukcia historickej budovy k tradičnej noblese vinohradských domov pridáva aj prémiové technologické a dizajnové štandardy súčasnosti.

Budúcim rezidentom projekt ponúkne 21 nájomných bytov s dispozíciami 2+kk až 5+kk. „Ponúka tiež nadštandardnú možnosť spájať byty do väčších celkov,“ upozorňuje Andrea Strechová zo Svoboda & Williams. Väčšinu z nich rozširujú balkóny orientované buď do pokojnej, upravenej záhrady vo vnútrobloku alebo s efektnými výhľadmi na priľahlú vilovú štvrť a pražskú panorámu. V najvyšších poschodiach vznikajú dva exkluzívne mezonety s veľkorysými terasami.

Byty budú vybavené kuchynskými linkami so spotrebičmi a vstavanými úložnými priestormi. „Svojimi štandardmi sa Rezidence Dykova zaradí k najkvalitnejším nájomným projektom, ktoré sú v žiadanej rezidenčnej lokalite Kráľovských Vinohrad dostupné,“ hovorí Andrea Střechová. Súčasťou ponuky bude aj prenájom prízemných obchodných priestorov s priamym prístupom z ulice.

Viac informácií už čoskoro na svoboda-williams.com.

Ďalšie realitné správy

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.