Rezidence KVIN: prémiové apartmány s parkovaním na najlepšej adrese v Brne

17.07.2023
Viac informacií o projekte KVIN

Rezidence je výsledkom kompletnej rekonštrukcie historického bytového domu, ktorý stojí na najlepšom mieste: v srdci mestskej pamiatkovej rezervácie Brna, ale zároveň v tichej bočnej ulici, v blízkosti historických pamiatok a zároveň uprostred mestského diania.

Zatiaľ čo uličná strana budovy si zachováva pôvodný architektonický ráz, smerom do vnútorného dvora sa veľkorysé okná otvárajú na terasy. Kompozícia 28 bytových jednotiek s dispozíciami od 1+kk po 4+kk je navrhnutá tak, aby poskytla domov rodinám, párom aj jednotlivcom. "Pre najnáročnejšiu klientelu je určený strešný penthouse s rozlohou viac ako 200 m2 s veľkou terasou so zeleňou a nádherným výhľadom na Špilberk," hovorí Tereza Štěrbová, Senior Property Consultant Svoboda & Williams. 

Všetky byty sa vyznačujú prémiovými štandardmi dizajnového prevedenia. Dvojpodlažná veľká garáž pod budovou poskytne obyvateľom dostatok parkovacích miest. "Vzhľadom na to, že v centre Brna je takmer nemožné nájsť nájomné byty s parkovacím miestom, najmä menšie jednotky majú aj vysoký investičný potenciál," upozorňuje Štěrbová. Rezidence KVIN by mala privítať prvých obyvateľov už koncom roka 2023.

Ďalšie realitné správy

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.