Svoboda & Williams ponúka jedinečné bývanie na Usadlosti Pieniny

11.09.2023
Viac informácií o Usadlosti Pieniny

Usadlosť o rozlohe až 300 m2 leží na upravenom pozemku, ktorý sa rozpína na 5000 m2 a nabáda k ďalším stavebným alebo hospodárskym realizáciam. Na usadlosti sa nachádza hlavný rodinný dom vo vidieckom štýle, vhodný na celoročné bývanie, prenájom pre spoločenské udalosti či funkciu penziónu, ktorý spolu s druhým dreveným domčekom ubytuje viac ako 14 ľudí. K ultimátnemu relaxu prispieva wellness zóna v tomto štýlovom chalete s priestrannou terasou, jacuzzi a saunou s romantickými výhľadmi na les.

“Chalet, ocenený na Booking.com s hodnotením 9.8, je nielen nádherným miestom na relaxáciu, ale aj investíciou, ktorá vám môže ľahko pomôcť splatiť hypotéku.” upresňuje Jan Hudcovič, Property Consultant Svoboda & Williams. 

Územie Pienín je najmenším národným parkom, ktorý leží v oblasti bez ťažobného priemyslu –  odborníci tvrdia, že vzduch v Pieninách je ten najčistejší na Slovensku. 
Okrem malebných turistických trás táto lokalita ponúka i odvážnejšie športové možnosti, ako je splav na pltiach po rieke Dunajec či kvalitné lyžovanie v Bachledovej doline, Litmanovej alebo Niedzici.  

Zmena prostredia, z mestského do vidieckeho, skutočne dokáže priniesť nečakanú esenciu do radosti z bývania a znova obnoviť harmóniu, ktorá sa v ruchu veľkomesta ľahko stráca. 

“Na jednej strane majestátne Vysoké Tatry, na druhej strane krásne Pieniny a medzi nimi leží toto jedinečné sídlo. Pre tých, ktorí majú možnosť túto krásu vlastniť, je to príležitosť na šťastný život.” dodáva Hudcovič.

Ďalšie realitné správy

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.