Realitné správy

Výťažok z turnaja SVOBODA & WILLIAMS CUP 2023 vo výške 288 100 Kč opäť podporí Nadaci Terezy Maxové dětem

Realitné správy

09.10.2023
Kompletné výsledky tu

V slnečnú jesennú sobotu na ihrisku opäť súťažili tímy zastupujúce významné spoločnosti z oblasti realít. Tento rok to boli tímy spoločností Accolade, CBRE, Colliers International, CPI Property Group, CTP, Cushman & Wakefield, Panattoni, Savills CZ, Trigema a Svoboda & Williams.

Putovný pohár bude budúci rok zdobiť kancelárie spoločnosti CTP, ktorej tím vo finále zvíťazil 5:2 nad strieborným tímom Cushman & Wakefield. Pre nich je to po minuloročnom 4. mieste vôbec prvé medailové umiestnenie v histórii turnaja. Bronzovú medailu získala spoločnosť CBRE. Za najlepšieho hráča turnaja bol vyhlásený Matěj Naskos zo spoločnosti Cushman & Wakefield. Za najlepšieho brankára bol vyhlásený Jan Rulf zo spoločnosti CTP.

Vďaka dobrovoľným príspevkom zúčastnených firiem, daru od spoločnosti Demaco a predaju lístkov do charitatívnej tomboly, kde hlavnými cenami boli vstupenky na zápas Európskej ligy UEFA SK Slavia Praha vs. AS Řím a noc pre dve osoby na zámku Dobříš, sa nám podarilo vyzbierať 288 100 Kč. Celá suma poputuje na konto  Nadace Terezy Maxové dětem, ktorá od roku 1997 pomáha znevýhodneným a opusteným deťom a umožňuje každému z nich vyrastať v rodine.

"Chcela by som sa organizátorom S&W Cupu z celého srdca poďakovať za ich dlhodobú podporu a pomoc, ktorú si nesmierne vážime," hovorí Terezie Sverdlinová, riaditeľka  Nadace Terezy Maxové dětem. Tohtoročný výťažok použije organizácia na podporu rodín v núdzi v rámci nadačného Krízového fondu pomoci. "Podporíme osamelých rodičov v ťažkej životnej situácii, ktorí čelia vážnym ekonomickým a sociálnym problémom, ale zároveň sa snažia zabezpečiť svojim deťom čo najpokojnejší a najbezpečnejší domov. Chceme im podať pomocnú ruku a uľahčiť ťažkú situáciu, ktorá by v krajnom prípade mohla viesť až k odobratiu detí z rodiny," vysvetľuje Sverdlinová.

"Snažíme sa udržať alebo zlepšiť úroveň nášho turnaja, ktorý sme prvýkrát zorganizovali v roku 2013, takže si ho dovolím nazvať tradičným," hovorí Jaroslav Waldhauser, Head of Commercial Leasing Svoboda & Williams. "Za deväť ročníkov, ktoré sme odohrali, sa nám podarilo vyzbierať takmer 2 milióny korún, ktoré poslúžili dobrej veci. Výrazne stúpa aj športová úroveň, niektoré tímy sa na turnaj zodpovedne pripravujú celý rok a majú dostatok zápasov na to, aby splnili kritérium. Väčšina tímov mala na tribúnach početnú fanúšikovskú základňu, čo pomohlo vytvoriť pozitívnu atmosféru," povedal.  Budúci rok sa uskutoční jubilejný 10. ročník S&W Cupu. "Jubileum bude príležitosťou zamyslieť sa nad tým, či môžeme turnaj posunúť ďalej, alebo by sme mali začať podporovať nadáciu iným spôsobom," konštatuje Waldhauser.

Organizátori aj tento rok pripravili príjemné spoločenské podujatie pre celú rodinu. O najmladších fanúšikov sa postaralo Komunitné centrum Kampa a skvelé občerstvenie zabezpečila spoločnosť Prague Catering. Ceny do tomboly láskavo venovali viacerí partneri:  Bistro Antonio Sandev, BOBOVÁ DRÁHA PROSEK, Hotel Pivoňka, IK drinks, La Cave D‘Adrien, Masarykova N°30 Apartments, MOOQ, Pivovar Cvikov, Pivovar ČESTMÍR, Restaurant L'Osteria, REVOLUTION RIDE, SK Slavia Praha, TERIBEAR, Výčep U Rarášků, Warehouse # 1 a Zámek Dobříš.

Za starostlivosť o športovú stránku turnaja ďakujeme Czech Sport Media a Športovému centru Řepy, kde sme našli všetky moderné zariadenia potrebné pre úspešný priebeh podujatia.

Ďalšie realitné správy

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.