Z portfólia Christie's – Villa NEO, raj za hranicami luxusu na karibskom ostrove Saint Barthélemy

12.02.2024
Viac informácií o nehnuteľnosti

Toto viacúrovňové moderné dielo s rozlohou 886 m2, ktoré bolo v roku 2018 na súťaži Boutique Hotel Awards vyhlásené za najlepšiu súkromnú vilu, navrhol Patrick Raffeneau. Talentovaný architekt zladil jej vzdušné interiéry s obrovskými sklenenými stenami, ktoré vnášajú svetlo a rámujú neobmedzený výhľad na oceán.

Každý prvok vily NEO, postavený na mieru remeselníkmi a umeleckými majstrami, vytvára atmosféru bezkonkurenčného luxusu a pohodlia. Jej izby sú elegantne navrhnuté a doplnené jedinečnými obrazmi. Bohaté prírodné povrchové úpravy – drevo, mramor a koža – túto atmosféru ešte umocňujú.

Vstup do vily Neo tvorí sklenené schodisko, ktoré je samo o sebe umeleckým dielom a ktorého pozadie tvorí vodopád. Výťah stúpa aj do vstupnej haly, za ktorou sa nachádza dvojpodlažná obývacia izba, ktorá sa z jednej strany otvára na rozľahlú terasu a z druhej strany na vnútornú terasu. Ústredným prvkom je obrovský nekonečný bazén, ktorý splýva s morom a oblohou, s barom na kúpanie a ponoreným sedením, grilom a vírivkou v tieni paliem. Obývacia izba s jedálňou je spojená s plne vybavenou hlavnou kuchyňou a v zadnej časti s profesionálnou kuchynskou linkou.

Vo vile sa môže ubytovať až 12 hostí v maximálnom súkromí a luxuse. K dispozícii je šesť spální – dve sú na hlavnom poschodí, vedľa obývacej izby a terasy pri bazéne. Tretia spálňa sa otvára na terasu a do pokojnej tropickej záhrady. Ďalšie tri apartmány sa nachádzajú na hornom poschodí; každý z nich má prepychovú kúpeľňu, veľký walk-in šatník a súkromnú terasu, z ktorej sa môžete pokochať nádherným výhľadom na more.

Luxusná vila ponúka bezkonkurenčný súbor zariadení na relaxáciu a zábavu. Medzi pôžitky patrí odhlučnený nočný klub s barom a biliardom, fitnescentrum či turecký parný kúpeľ. K dispozícii je aj mediálny salónik, kancelária a súkromné parkovisko pre sedem áut.

Ďalšie realitné správy

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.