Slovenský tím Svoboda & Williams rozširujú noví kolegovia

13.03.2024

Tím realitných maklérov rozširuje dvojica skúsených profesionálov z odboru. Eugen Krajčovič sa realitám začal venovať pred viac ako 14 rokmi, počas vysokoškolských štúdií na bratislavskej Fakulte architektúry. Eugen má bohaté skúsenosti najmä s rezidenčnými nehnuteľnosťami, a to jednak z pozície investora, ale aj so samotným biznisom. Spolu s ním prichádza do firmy aj Xénia Lukačovičová. Xénia vyštudovala Vysokú školu ekonomickú v Bratislave. Kariéru odštartovala v korporátnom prostredí audítorských firiem, posledných osem rokov sa však venuje realitám. Obaja hovoria anglicky.

Spoluprácou so spoločnosťou Svoboda & Williams začína novú profesnú kapitolu maklérky speváčka Barbora Balúchová. Absolventka konzervatória a niekdajšia finalistka populárnej súťaže Superstar sa doteraz pohybovala najmä v šoubiznise, do prostredia prémiových realít tak prináša zaujímavé kontakty. Barbora sa dohovorí anglicky.

Ako office managerka bude prevádzku slovenskej kancelárie novo zaisťovať Sofia Mária Valentovičová. Mária v súčasnosti študuje ekonomiku a manažment na brnenskej Vysokej škole Ambis. Hovorí po anglicky.

Ďalšie realitné správy

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.