Spring Party Sloboda & Williams sa niesla v duchu pozitívnych výhľadov

30.05.2024

„Kultivácia realitného trhu je jedným z pozitívnych dopadov útlmu, ktorý sme zažívali v posledných dvoch rokoch,“ myslí si Prokop Svoboda, majiteľ Svoboda & Williams. „Klienti si v krízovom období intenzívnejšie uvedomili, že servis špičkových realitných maklérov sa na spomalenom trhu stáva rozhodujúcim faktorom úspechu, čo často výrazne prehĺbilo naše vzťahy,“ dodáva Svoboda. 

Presťahovanie spoločnosti na novú adresu tak bolo ideálnou príležitosťou na neformálne stretnutie s tímom aj početnou „rodinou“ obchodných partnerov a klientov Sloboda & Williams. Prezrieť si mohli priestory vily, ktorá vlani prešla úpravami podľa návrhu architektonického atelieru SAD či diela fotografa Matúša Tótha vytvorené s využitím AI. „Záhradu sme trvalo doplnili objektom od uznávaného sklárskeho výtvarníka Václava Ciglera, ktorý rozšíril existujúcu umeleckú zbierku Svoboda & Williams,” hovorí Svoboda. 

Vydarené popoludnie vyvrcholilo krstom letného vydania magazínu Selected by Svoboda & Williams a potom vystúpením kapely Lab On Fire & friends. Vozidlá značky Volvo, partnera eventu, večer odviezli hostí na after party do Public Interest.

Ďalšie realitné správy

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.