Srdcom mesto, dušou les: Svoboda & Williams začína predaj bytov v Novej Myslivne

07.06.2024
Viac o projekte

Nová Myslivna prináša do Brna jedinečný štýl bývania, v ktorom sa stretáva kvalitná architektúra aj výnimočná lokalita uprostred zelene s prvotriednymi službami. V rezidenčnom projekte vzniknú jednotky s dispozíciami od 1+kk do 5+kk. „V úvodnej etape predaja ponúkame mix všetkých dostupných dispozícií, ktoré uspokoja životné potreby záujemcov v rôznych fázach života,“ hovorí Zdeněk Vojtek, regionálny riaditeľ moravských pobočiek Svoboda & Williams.

V porovnaní s obdobnými rezidenčnými projektmi vyniká Nová Myslivna veľkorysými výmerami ponúkaných jednotiek. „Na miestnom trhu registrujeme značný záujem o rodinné bývanie. Sme preto pripravení pružne reagovať na dopyt a v prípade záujmu zlúčiť dispozične menšie jednotky do väčších celkov,“ upozorňuje zástupca developerskej spoločnosti Infinity Estate Miroslav Gebas. K všetkým jednotkám bude možné získať aj parkovacie státie.

Dom navrhnutý renomovanou architektonickou kanceláriou KYZLINK ARCHITECTS vyrastie v lesoparku v Masarykovom háji. Vytvorí tak ideálnu základňu pre všetkých, ktorí túžia po relaxácii v prírode, pritom však chcú zostať v dosahu tepajúceho mesta. „Pohľady do korún stromov za oknami či prepojenie interiéru s exteriérom patria k ďalším benefitom života v Novej Myslivne,“ dodáva Vojtek. Zatiaľ čo prízemné byty rozšíria predzáhradky, jednotky vo vyšších poschodiach budú disponovať balkónmi. Najnáročnejší klienti si môžu vyberať z ponuky exkluzívnych penthousov s veľkými terasami.

Popri nadštandardnom bývaní poskytne Nová Myslivna svojim rezidentom aj nadštandardný servis: od recepcie s dennou službou, cez odpočinok v relaxačnej zóne s wellness a fitness, až po kulinárske zážitky sprevádzané pôsobivými výhľadmi na mesto zo strešnej reštaurácie. Výstavbu Nové Myslivny bude sprevádzať aj revitalizácia okolia: vedľa parkoviska pre rezidentov aj návštevníkov či úpravy cyklotrás pribudnú vonkajšie športové plochy, ihrisko pre deti či nová zastávka autobusu.

Stavba bola zahájená v máji 2024, dokončenie projektu je plánované na druhý kvartál 2026.


Ďalšie realitné správy

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.