Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 7 izbový

Tento jedinečný 7-izbový penthouse je svojim dizajnovým prevedením, kvalitou spracovania a so svojimi priestrannými terasami zaujímavou nehnuteľnosťou v Bratislave. Byt sa nachádza v mestskej časti Záhorská Bystrica, ktorá definuje ideálne bývanie so všetkým komfortom veľkomesta, jednoduchou dostupnosťou a zároveň vyhľadávaným súkromím a tichom vidieckeho bývania. 


Dispozíciu penthousu sídliaceho na 3. poschodí populárnej Záhorská Residence tvorí štýlová predsieň, priestranná obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou, jedálňou, vstupom na priestrannú terasu s južnou orientáciou a vstupom na dlhú chodbu. Chodba vedie do pracovne, pokračuje k hosťovskej izbe s hosťovskou kúpelňou a ďalej k miestnosti využívanej ako šatník a k dvom spálňovým krídlam. Prvé krídlo disponuje walk-in šatníkom, ktorý môže nahradiť samostatná izba, kúpelňou s vaňou a toaletou a vstupom na druhú terasu. Druhé spálňové krídlo momentálne slúži ako pánska časť s en-suite kúpeľňou, priestranným walk-in sprchovým kútom a množstvom vstavaných skríň. Byt je vytvorený spojením dvoch bytov – v prípade potrieb majiteľov sa dajú jednotky opäť rozdeliť.

Byt sa predáva zariadený, pričom vybavenie bytu zahŕňa veľkoformátové plastové okná s vonkajšími elektrickými hliníkovými žalúziami a kvalitné dlažby v kuchyni a v kúpeľniach. Vo zvyšku bytu je dlažba z portugalského korku, drevené podlahy z teakového dreva a prémiové koberce. Naprieč penthousom sú použité vysoko kvalitné materiály vrátane nábytku na mieru a akostného nábytku na terase. Byt je takisto vybavený bezpečnostným systémom Jablotron, SmartHome systémom (inteligentná domácnosť ovládateľná diaľkovo cez mobilnú aplikáciu), spotrebičmi Bosch a Miele či sporákom značky Bora. Atmosféru bytu dopĺňa množstvo umeleckých diel, podsvietenie a viacero ďalších dômyselných detailov.

K bytu prináležia dve priestranné pivnice a tri parkovacie miesta v suteréne domu.

Obľúbená rezidenčná lokalita v Záhorskej Bystrici poskytuje všetku občiansku vybavenosť vrátane vzdelávacích zariadení, obchodov a supermarketov. V blízkosti je i nákupné centrum Bory Mall a novovybudovaná prestížna nemocnica. Príjemná a bezpečená lokalita plná zelene ponúka bohaté možnosti športového vyžitia a láka k pešej a cyklistickej turistike po lesných chodníkoch. Výborná je aj dostupnosť autom cez priame napojenie na diaľnicu alebo využitím MHD.

Interiér 218 m2, terasy 142 m2, pivnice 2x5 m2.

Vybavenie

 • Výťah

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  1 280 000 €
 • Poplatky za služby
  400 EUR mesačne
 • Podlahová plocha
  218 m²
 • Terasa
  142 m²
 • Celková plocha
  360 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  101082
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.