Byt, 2 izbový

Byt orientovaný na východ sa nachádza na 2. poschodí rezidencie, ktorá vznikla kompletnou rekonštrukciou historického bytového domu s 15 bytovými jednotkami. V trendovej štvrti Holešovice v blízkosti stanice metra Vltavská a budúcej úplne novej štvrte Bubny so zastávkou rýchlodráhy.

Praktická dispozícia pozostáva z obývacej izby s prípravou na kuchyňu, jednej spálne, vstupnej chodby a kúpeľne so sprchovacím kútom a WC. V predsieni je priestor na vstavanú skriňu a prípojka na práčku.

Kvalitné štandardné vybavenie zahŕňa dubovú podlahu, veľkoformátovú dlažbu v dekore terrazzo, bezfalcové dvere Sapeli s kovaním M&T, sanitárnu keramiku Vitra a Laufen, kúpeľňové batérie Grohe vrátane hornej sprchy. K bytu patrí pivnica, dom má reprezentatívne spoločné priestory a moderný výťah. Rekonštrukcia celého domu prebehla podľa architektonického návrhu, čím vznikol netradičný dizajn kombinujúci nové prvky s pôvodnými a odkazujúci na miestnu bývalú továreň z 19. storočia

Pohľadná budova stojí na bočnej jednosmernej ulici rovnobežnej s hlavnou holešovickou triedou Komunardů, lemovanou kaviarňami, bistrami a obchodmi. Všetko, čo potrebujete, je na dosah vrátane niekoľkých športových zariadení a kúsok od budovy zastavujú električky, ktoré umožňujú rýchle spojenie do centra alebo na stanice metra Vltavská, Nádraží Holešovice a Palmovka. V blízkosti je aj nová lávka HolKa pre peších a cyklistov, postupne rekonštruovaná Holešovická tržnice, v budúcnosti bude v blízkosti koncertná sála České filharmónie, navyše rozsiahlou revitalizáciou prejde aj neďaleký brownfield okolo železničnej stanice Bubny, kde bude okrem iného zastávka rýchlodráhy na letisko

Podlahová plocha 51,6 m2, pivnica 2,8 m2.

Vybavenie

 • Výťah

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  102669
 • Predajná cena
  354 775 €
 • Celková plocha
  52 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  D
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavní město Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.