Byt, 2 izbový

Klasický byt s vysokými stropmi, ktorý práve prešiel kompletnou rekonštrukciou, sa nachádza na 3. poschodí secesného bytového domu stojaceho v bočnej jednosmernej ulici lemovanej stromoradím na rozhraní Vršovíc a Vinohradov.

Priestor apartmánu orientovaného na západ je rozdelený na obývaciu izbu s kuchynským kútom, 1 spálňu, vstupnú halu, samostatné WC, chodbu a kúpeľňu (priestranný sprchovací kút, WC s bidetovou sprškou a umývadlom).

Byt s 3-metrovými vysokými stropmi bol citlivo zrekonštruovaný s ohľadom na charakter domu. Na bezprašných podlahách sú parkety z 1. šarže, drevené špaletové okná s dvojsklom a kazetové interiérové dvere z masívu. Kuchyňa je vybavená žulovou pracovnou doskou Bianco Sardo a spotrebičmi Bosch, ako aj vstavanou vinotékou Klarstein, dostatok úložného priestoru poskytujú vstavané skrine v chodbe a spálni. Sanitárna keramika a vodovodné batérie nesú značky Villeroy & Boch a Hansgrohe (v umývadlovej batérii je úsporný perlátor). O vykurovanie sa stará elektrický kotol Protherm napojený na inteligentný systém Honeywell, ktorý umožňuje diaľkové ovládanie vykurovania odkiaľkoľvek. Dom bol zrekonštruovaný v rokoch 2008-2010, do medziposchodia vedie výťah.

Výborná lokalita v bočnej ulici so vzrastlými stromami, v tesnej blízkosti jednej z najkrajších ulíc vo Vršovicích, Kodaňskej ulice s množstvom kaviarní, bistier, reštaurácií a obchodov. Kúsok od domu sa nachádza malý park s detským ihriskom a neďaleko sú Heroldovy sady či Grébovka. Pár krokov vedie k autobusovej zastávke, ktorou sa za pár minút dostanete na stanicu metra Náměstí Míru alebo priamo do centra mesta. 

Podlahová plocha 55 m2, pivnica.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  103295
 • Predajná cena
  Predané
 • Poplatky za služby
  2 536 Kč mesačne
 • Celková plocha
  55 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.