Byt, 5 izbový

Tento veľmi priestranný apartmán so slnečnou terasou, predzáhradkou a garážou je súčasťou jedinečnej budovy postavenej v 70. rokoch podľa vzoru terasovej budovy v Kalifornii. Unikátny dom stojí na južne orientovanom svahovitom oplotenom pozemku v obľúbenej štvrti Praha 4 - Podolí v bezprostrednej blízkosti prírodnej pamiatky Dvorecká stráň. 

Byt sa nachádza na 4. poschodí a je orientovaný na slnečnú južnú stranu. Má samostatný prístup cez predzáhradku, 5 schodov a dizajnovú bránu k vlastnému vchodu, ktorý má príjemné posedenie. Dispozične pozostáva z obývacej izby s kuchynským kútom a priľahlou jedálňou, hlavnej spálne so samostatnou sprchou a umývadlom, ďalších 2 slnečných spální, z ktorých jedna má druhú kúpeľňu so sprchou a toaletou. K dispozícii je aj veľká kúpeľňa (s dvoma umývadlami, bidetom, toaletou a veľkou rohovou masážnou programovateľnou vaňou), priestranný šatník so skriňami a veľkým zrkadlom a technická miestnosť s práčkou, sušičkou, umývadlom a dostatočným priestorom na sušenie bielizne. Interiér je prepojený s terasou prístupnou z obývacej izby a jednej spálne, nádherne upravená záhrada poskytuje dokonalé súkromie a nádherný výhľad. Vďaka terase, záhrade, garáži a veľkosti interiéru bez priamych susedov sa byt z hľadiska komfortu vyrovná rodinnému domu. 

Terasovitá stavba od architekta Vlastimila Mulača bola dokončená v roku 1978. Na podlahe sú parkety, okná sú drevené, obývačke dominuje krb. Terasa s africkým dreveným roštom má elektricky ovládanú pergolu s možnosťou rozšírenia až na 5 m, záhrada má automatické zavlažovanie a nočné osvetlenie. Bezproblémové parkovanie zabezpečuje 1 samostatná garáž (druhú garáž je možné dokúpiť). Súčasťou predaja je aj podiel na nebytovej jednotke, príjem z prenájmu sa využíva na opravy domu. 

Výborná poloha uprostred zelene a zároveň v rýchlom dosahu kompletnej občianskej vybavenosti.5 minút chôdze od materskej a základnej školy, kúsok od domu je zastávka autobusu, ktorým sa za chvíľu dostanete na stanicu metra C Budějovická, v pešej vzdialenosti je aj zastávka električky Dvorce. 
V blízkosti je plavecký štadión, neďaleko je obľúbená cyklotrasa popri Vltave a neďaleko Žlutých lázní sa nachádza komunitná Záhrada priateľstva s jazierkom a lavičkami. Okrem toho sa hneď vedľa domu nachádza prírodná pamiatka Dvorecké stráne.  

Podlahová plocha 153,91 m2, pivnica 8,39 m2, terasa 82,4 m2, dielňa 9,57m2, garáž 19,5 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  103899
 • Predajná cena
  1 114 263 €
 • Podlahová plocha
  162 m²
 • Terasa
  82 m²
 • Celková plocha
  244 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  8 m²
 • PENB
  Nevyžaduje sa
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavní město Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.