Harrachov - Semily | 1
Harrachov - Semily | 2
Harrachov - Semily | 3
Harrachov - Semily | 4
Harrachov - Semily | 5
Harrachov - Semily | 6

Byt Štúdio

Interiér 50 m2

Semily, Harrachov

Byt na 2. nadzemnom podlaží s krásnym výhľadom a orientáciou na juhovýchod je súčasťou novostavby komplexu horských apartmánov TRIO Harrachov, ktorý práve vzniká na pokojnom mieste pri lese a zároveň pár krokov od centra obľúbeného strediska. Prázdninový byt sa môže stať nielen druhým domovom, ale vďaka potenciálu následného prenájmu tiež zaujímavou investičnou príležitosťou. Dokončenie je naplánované na leto r. 2020.

Dispozíciu bytu bude tvoriť predsieň, priestranná obývacia miestnosť s kuchyňou, jedálňou a balkónom, spálňa a kúpeľňa (vaňa, umývadlo, WC). Ďalej tu bude terasa s výhľadom do zelene, prístupná zo spálne.

Apartmán je na predaj v dokončenom stave, s prípravou na kuchynskú linku a kompletným sanitárnym zariadením. K štandardu vybavenia patrí drevená podlaha (v kúpeľni keramická dlažba), drevené okná s tepelne a akusticky izolačnými trojsklami a bezpečnostné izolačné vstupné dvere. Vykurovanie bude plynové centrálne. Kúpna cena zahŕňa pivničnú kóju ideálnu na uskladnenie bicyklov, lyží a ďalšieho športového či detského vybavenia. Garážové státie je možné prikúpiť.

Harrachov je jedným z najvýznamnejších krkonošských horských stredísk s kompletnou infraštruktúrou a vynikajúcimi podmienkami pre široké športové vyžitie v priebehu celého roka. Komplex je umiestnený pri potoku a lese na úpätí vrchu Hřebínek, 200 metrov od lanovky a zjazdovky. V pešom dosahu (600 m) je aj stanica lanovky vedúcej na obľúbenú Čertovu horu. K ďalším ľahko dostupným aktivitám patrí golf (9 jamkové ihrisko s indoor simulátorom), bobová dráha, lanové centrum, kúpalisko, krytý bazén alebo paragliding. Hlavná promenáda je blízko, ale zároveň neruší. Pri budúcom komplexe je reštaurácia, ďalšie sa nachádzajú v tesnej blízkosti rovnako ako potraviny, pošta alebo bankomaty. K zaujímavostiam mestečka patrí Mamutí skokanský mostík, sklárske alebo ski múzeum či úchvatné Mumlavské vodopády. Z Prahy je Harrachov vzdialený necelé 2 hodiny pohodlnej jazdy.

Celková podlahová plocha 85.42 m2, terasa 12.19 m2, balkón 2.46 m2, pivnica.

Cena € 215 382
Celková plocha 50 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Áno
PENB B
Referenčné číslo 33279
Informácie o projekte Developerský projekt

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.