Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 1
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 2
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 3
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 4
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 5
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 6
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 7
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 8
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 9
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 10

Byt 2 izbový

Interiér 81 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Obchodná

Priestranný 2 izbový byt situovaný na 3.podlaží Rezidencie Schön ponúkne svojim novým vlastníkom obývací priestor o ploche 49 m2 so severozápadnou orientáciou do Obchodnej ulice a výhľadom na zaujímavú historickú budovu. Otvorená dispozícia, francúzske okno, ako i svetlá výška stropu 3,5 metra vnesú do bytu množstvo denného svetla. Lokalita Obchodnej ulice je zárukou blízkosti kompletnej občianskej vybavenosti i historického centra.

Praktická a komfortná dispozícia predstavuje vstupný priestor, denná časť bytu s obývacou izbou, jedálňou a kuchyňou, spálňa so šatníkom a priestranná kúpeľňa s prípravou na vaňu, sprchovací kút, práčku a wc.
Štandard bytu zahŕňa videovrátnika, podlahové vykurovanie, predpríprava na klimatizáciu, bezpečnostné dvere Sherlock i zvukotesné izolačné okná, ktoré zabezpečujú maximálne odhlučnenie.

Byt je súčasťou architektonicky významnej polyfunkčnej budovy Schön na Obchodnej ulici, ktorá práve prechádza dôkladnou rekonštrukciou s cieľom zachovať pôvodnú funkcionalistickú architektúru z prvej polovice 20. storočia. Kompletná rekonštrukcia budovy zahŕňa výmenu strechy, nové rozvody inžinierskych sietí, povrchové úpravy stien, vonkajších priestorov, ako i renováciu vstupnej časti budovy. Sedempodlažný dom si zachová i pôvodnú polyfunkčnosť – na prvých dvoch podlažiach budú sídliť obchodné a kancelárske priestory vrátane fresh potravín a tradičnej talianskej reštaurácie.

Kľúčová bratislavská ulica Obchodná je jedna z najdynamickejších ulíc Starého Mesta už od 18. storočia. Po celej svojej dĺžke je tvorená budovami najmä s obchodnými a kancelárskymi priestormi, službami, kaviarňami a reštauráciami, čím predstavuje centrum bratislavského diania. Priamo na ulici zastavuje MHD, do historického centra sa dostanete prechádzkou do 5 minút.Ulica bola kompletne zrekonštruovaná v rokoch 2005-6 a mesto intenzívne pokračuje v jej revitalizácii.

Interiér 81 m2

Cena € 284 690
Celková plocha 81 m2
Parkovanie Nie
Pivnica Áno
PENB B
Referenčné číslo 35942
Informácie o projekte Rezidencia Schön
Zobraziť všetky plány

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.