Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

V exkluzívnom zastúpení ponúkame byt s terasou, dokončený vo vysokom štandarde a celý orientovaný do zeleného vnútrobloku, ktorý sa nachádza v zníženom prízemí v práve dokončenej Rezidencie Mánesova78. Atraktívna adresa centra metropoly, v blízkosti Riegrových sadov a námestia Jiřího z Poděbrad.

Plochu bytu v zníženom prízemí tvorí obývacia izba s prípravou na otvorenú kuchyňu, spálňa s kúpeľňou, samostatná toaleta a predsieň. Z oboch izieb je možné vstúpiť na východne orientovanú terasu.

Vysoký štandard vybavenia zahŕňa parketové podlahy Foglie D'oro, obklady a dlažbu DelConca v dekore mramoru, sanitárne vybavenie značiek Grohe (Essence New), Laufen, Kaldewei a Riha, repliky secesných kazetových dverí, protipožiarne vstupné dvere v dobovom štýle a drevené okná s dvojsklami. Vykurovanie je riešené centrálne plynovou kotolňou. Pivničná kobka na dokúpenie.

Mánesova ulica obklopená významnými budovami od slávnych architektov s reštauráciami, bistrami a kaviarňami vrátane vyhlásenej kaviarne Kaaba vedie od námestia Jiřího z Poděbrad až k Hlavnému nádražiu. Cesta do centra je rýchla vďaka stanici metra a električkovej zastávke, ktoré sú vzdialené necelých 5 minút chôdze. Na blízkom námestí Jiřího z Poděbrad s ikonickým kostolom Najsvätejšieho srdca Pána od Josipa Plečnika fungujú príjemné podniky, konajú sa tu pravidelné farmárske trhy. Na prechádzku možno vyraziť do blízkych Riegrových sadov so záhradnou reštauráciou alebo sokolovne s plaveckým bazénom.

Podlahová plocha bytu 47,1 m2, terasa 23,7 m2.

Fotografie so zariadením boli odfotené vo vzorovom byte.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame tiež videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype apod.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Podlahová plocha
  47 m²
 • Terasa
  24 m²
 • Celková plocha
  71 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  38128
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.