Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 5 izbový

"Vila vsadená do Rezidencie XY" - tak možno nazvať vzdušný a svetlý mezonetový byt s dvoma terasami v dvoch úrovniach, nachádzajúci sa v prestížnom rezidenčnom komplexe so spa a fitness zónou aj nonstop recepciou. Jeden z najväčších bytov v projekte, s bezbariérovým prístupom priamo od garážového státia, slnečnou juhovýchodnou záhradou a tienistou severozápadnou terasou aj dômyselnými úložnými priestormi. Kľudná lokalita na rozhraní Prahy 5 a 6 Na Hřebenkách, neďaleko parku Ladronka.

Vstupnú úroveň tvorí priestranná obývacia izba prepojená so záhradnou terasou, kuchyňou a jedálňou, chodba s priamym vstupom z garáže, zádverie za vstupom od schodiskovej a výťahovej chodby domu, technická miestnosť, toaleta, vybavený šatník a komora. Na poschodí sa nachádza hlavná spálňa s en-suite kúpeľňou, presvetlená sklenenou stenou do záhrady a pôsobivým priehľadom na protiľahlú svetovú stranu. Pôdorys dopĺňajú ďalšie 3 spálne, 1 orientovaná rovnako ako hlavná spálňa do záhrady a 2 so vstupom na druhú, severozápadnú terasu. Je tu tiež centrálna kúpeľňa (s vaňou, toaletou a bidetom), hala a komora.

Vysoko kvalitné vybavenie zahŕňa veľkoplošné presklené steny s posuvnými dverami na terasy, masívne dubové podlahy, prvky z prírodného kameňa - žuly a mramoru, bezfalcové dvere, kuchyňu so spotrebičmi Miele, vstavané skrine, stmievateľné osvetlenie. K bytu patria 2 garážové státia s priamym vstupom do bytu. Rezidenti môžu využívať privátny bazén, saunu, posilňovňu alebo squashový kurt, všetko prístupné pohodlne "suchou nohou".

Rezidencia XY od renomovaného architekta Radana Hubičky je obklopená upravenou zeleňou. Blízko je na Ladronku, do záhrady Klamovka aj Petřínských sadov. V bezprostrednej blízkosti fungujú materské školy, základná škola a niekoľko športovísk (futbal, ragby, beach volejbal, bazén), ďaleko nie je do Francúzskeho lýcea. Dopravné spojenie zaisťujú autobusy, ktoré jazdia k stanici metra linky B Anděl, pre cesty autom je výhodou ľahké napojenie na tunelový komplex.

Podlahová plocha 260,73 m2, terasy 15,36 m2 a 34,48 m2, záhrada 109 m2, pivnica 5,09 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Poplatky za služby
  24 646 Kč mesačne
 • Terasa
  50 m²
 • Celková plocha
  266 m²
 • Záhrada
  109 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  C
 • Referenčné číslo
  38364
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.