Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Byt, Štúdio

Juhozápadne orientovaný byt 1+kk s výhľadom do zelene sa nachádza na 2. NP práve dokončenej rezidencie, ktorá vznikla citlivou prestavbou historického pavlačového domu v atraktívnej lokalite pri Vyšehrade, v ulici na úbočí veľkého parku Lumírove sady a v dochádzkovej vzdialenosti od stanice metra aj električky. Predpokladaný termín dokončenia do konca augusta 2021.

Dispozičné riešenie ponúka hlavný obytný priestor so štyrmi oknami a prípravou na kuchynskú linku, ďalej kúpeľňu (so sprchovacím kútom), samostatnú toaletu a chodbu.

K štandardu bude patriť drevená podlaha (olejovaný dub) a dizajnové sanitárne vybavenie, okná budú drevená špaletové. Vstup do bytov bude z elegantných spoločných priestorov.

Lokalita vyniká množstvom zelene, priamo pri dome sú Lumírove sady, na ne nadväzujú Vyšehradské sady, blízko sa nachádza park Na Bělce alebo Folimanka. V okolí fungujú kaviarne, reštaurácie, obchody i úrady, kúsok od domu je Kongresové centrum, kde možno prenajať garážové státie. Pár minút chôdze vedie k stanici metra linky C Vyšehrad alebo k električkovej zastávke Ostrčilovo námestí.

Podlahová plocha 36,5 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  37 m²
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  38463
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.