Byt, 4 izbový

Chcete mať svoj kúsok sveta na horách, o ktorý sa nie je potreba starať? Byť s rodinou uprostred prírody a užívať si spoločný čas, alebo si naplánovať víkend osamote k načerpaniu psychických síl? Zísť si ako prvý ráno zjazdovku, chodiť hodiny lesom, počúvať jeho zvuky a cítiť jeho vôňu, pozorovať zver v jej prirodzenom prostredí, zájsť do sauny, zaplávať si v bazéne, dať si pohárik v privátnom lobby? To všetko umožňuje komorný projekt s 10 privátnymi apartmánmi v najväčšom českom lyžiarskom rezorte s výhľadom na horu Sněžku. Predpokladaný termín dokončenia Q2/2024.

V projekte Apartmány Bramberk si nekupujete len apartmán. K vášmu odpočinku môžete využívať tiež moderný lounge s kuchynkou i samoobslužným barom, wellness s 15 metrov dlhým bazénom a vírivkou, relaxačnú zónu alebo preslnenú vyhrievanú terasu. Spolu s apartmánom získate bezproblémové parkovanie - 1 státie pri apartmáne a 1 garážové miesto priamo v Peci pod Sněžkou pri zjazdovke Javor, kde môžete zaparkovať nielen cez deň pri športe, ale aj večer, keď pôjdete na večeru do niektorej z vyhlásených reštaurácií. Získate tiež vlastnícky podiel ku kvitnúcim lúkam okolo objektu, zaručujúcim dokonalé súkromie, a tiež podiel na výnose zo 6 štúdií určených na komerčné použitie. Kompletný servis vrátane starostlivosti o vaše pohodlie (dovoz, nákupy, zabezpečenie palivového dreva, skipasu atď.) zabezpečí správca, a to aj v čase vašej neprítomnosti.

Vlastný apartmán na 2. NP ponúkne obývaciu izbu kuchyňu s jedálňou, 3 spálne, 2 kúpeľne (1 s prípravou na infrasaunu), veľkú vstupnú chodbu, samostatnú toaletu a technickú miestnosť. Z obývacej izby a kuchyne pôjde vstúpiť na juhovýchodne orientovanú loggiu s krásnymi výhľadmi do lesov Krkonošského národného parku. Interiéry s nádychom neokázalého luxusu budú charakterizovať prírodné farby v tlmených tónoch. Standard zahŕňa klimatizáciu s funkciou kúrenia, trojvrstvové dubové podlahy s možnosťou voľby z 3 farieb, veľkoplošná hliníkové okná a dvere na lodžiu s izolačnými trojsklami, vstupné drevené dvere s bezpečnostným zámkom, protipožiarnou ochranou a hydraulickým zatváračom, videotelefón, sanitu Villeroy & Boch a Kaldewei, vyhrievanie lodžie a krbové kachle (výber z 3 typov). Podľa želania klienta je možné vytvoriť interiér na mieru spoločnosťou Konsepti.

Budova s 2 výťahmi vzniká prestavbou architektonicky významného rekreačného strediska Štátnej banky československej zo 70. rokov 20. storočia od architekta Vladimíra Vokatého, spoluautora O2 arény. Súčasťou projektu sú rozsiahle pozemky garantujúce ochranu pred výstavbou v bezprostrednej blízkosti. Nové apartmány sa nachádzajú 200 metrov od vleku Hnedý Vrch a 1 km od vleku Javor. Priamo od domu je možné podnikať pešie túry vrátane výšľapu na Snežku. Cesta z Prahy do apartmánu zaberie okolo 135 minút, z Hradca Králové menej ako 90 minút.

Podlahová plocha 130 m2, lodžia 15,1 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  38983
 • Predajná cena
  1 023 265 €
 • Podlahová plocha
  130 m²
 • Loggia
  15 m²
 • Celková plocha
  145 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Královéhradecký kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.