Byt, 4 izbový

Penthouse s krásnou terasou a čarovným výhľadom na kostol Najsvätejšieho srdca Pána na námestí Jiřího z Poděbrad sa nachádza v práve dokončenej Rezidencii Mánesova78. Atraktívna adresa v lokalite širšieho centra metropoly na Vinohradoch v tesnej blízkosti Riegrových sadov.

Vstupnú úroveň bytu na 7. NP tvorí hala, dve priestranné spálne a centrálna kúpeľňa. Obe spálne sú orientované na východ do kľudného zeleného vnútrobloku. Hlavnému obytnému priestoru na 8. NP, ktorý je prístupný po schodoch z dolného podlažia alebo z priameho výstupu z výťahu, dominuje veľkorysý priestor (pre umiestnenie kuchyne) s obývacou časťou, plynulo nadväzujúci na terasu s očarujúcim výhľadom. Ďalej je tu hlavná spálňa s en-suite kúpeľňou. U výstupu z výťahu sa nachádza aj menšia predsieň so samostatnou toaletou.

Vysoký štandard vybavenia zahŕňa parketové podlahy Foglie D'oro, obklady a dlažbu DelConca v imitácii mramoru, sanitárne vybavenie Grohe (Essence New), Kartell by Laufen, Kaldewei a Riho, kazetové dvere, protipožiarne vstupné dvere v dobovom štýle a drevené okná s dvojsklami. Vykurovanie je riešené centrálne plynovou kotolňou. Pivnica na dokúpenie.

Mánesova ulica obklopená architektonicky významnými budovami s reštauráciami, bistrami a kaviarňami vrátane vyhlásenej kaviarne Kaaba vedie od námestia Jiřího z Poděbrad až k Hlavnému nádražiu. Cesta do centra je rýchla vďaka stanici metra a električkovej zastávke, ktoré sú vzdialené necelých 5 minút chôdze. Na blízkom námestí Jiřího z Poděbrad s ikonickým kostolom Najsvätejšieho srdca Pána od Josipa Plečnika fungujú príjemné podniky, konajú sa tu pravidelné farmárske trhy. Na prechádzku možno vyraziť do blízkych Riegrových sadov so záhradnou reštauráciou alebo sokolovne s plaveckým bazénom.

Podlahová plocha bytu 148 m2, terasa 9,8 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  39127
 • Predajná cena
  Predané
 • Podlahová plocha
  148 m²
 • Terasa
  10 m²
 • Celková plocha
  158 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.