Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Byt, Štúdio

Vkusne zrenovovaný svetlý byt je umiestnený na 5. podlaží historického pavlačového domu s výťahom. Byt lež v centre metropoly, v pokojnej bočnej ulici neďaleko nábrežia, Slovanského ostrova a Národného divadla.

Plochu bytu tvorí južne orientovaná obývacia izba s jedálňou, kuchyňou so zádverím, kúpeľňa (vaňa, bidet, WC) a technická miestnosť s prípojkou na práčku a s trezorom.

Interiér je po nedávno dokončenej čiastočnej rekonštrukcii (nová kuchyňa a kúpeľňa, plynový kotol a bojler). Na podlahe sú masívne drevené parkety, dostatok denného svetla prepúšťajú veľké špaletové okná a dvojkrídlové presklené dvere. Kuchynská linka je plne vybavená (vstavaná rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou a plynový sporák), vstupné dvere sú bezpečnostné. Obyvatelia môžu využívať spoločnú pavlač, ktorá je orientovaná do vnútrobloku a poskytuje pôsobivé výhľady na okolité historické budovy vrátane kostola sv. Michala. Možnosť prenájmu parkovacieho státia.

Skvelá je najmä lokalita v jednosmernej ulici v historickom centre, len pár minút chôdze od nábrežia Vltavy alebo Národného divadla. V tesnej blízkosti sú takisto električkové zástavky, stanica metra Národní třída, nákupného centrum Quadrio i Václavské a Karlovo  náměstí. Príjemnú zelenú oázu tvorí blízky Slovanský a Strelecký ostrov.

Podlahová plocha 34,1 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Vybavenie

 • Výťah

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  283 484 €
 • Poplatky za služby
  Nezahrnuté
 • Celková plocha
  34 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  39612
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.