Byt, 3 izbový

Nový mezonetový byt je súčasťou apartmánového domu Lakeside Apartments Lipno v Čiernej v Pošumaví. Pohodlný apartmán vo vysokom štandarde ponúkne nerušené výhľady na najväčšiu českú vodnú plochu, súkromnú pláž a wellness so saunou aj bazénom. Atraktívna lokalita priamo pri Lipenskej priehrade, neďaleko Českého Krumlova a hraničného prechodu do Rakúska. Termín dokončenia na konci roka 2022.

Na vstupnej úrovni (v 2. NP domu) je umiestnená západne orientovaná obývacia izba s prípravou na kuchyňu, predsieň a toaleta. Na poschodí sú 2 spálne, kúpeľňa a schodisková hala. Navyše je tu príprava na galériu (cca 12 m2).

Kvalitný štandard vybavenia zahŕňa hliníkové okná s izolačným trojsklom a vonkajšími hliníkovými roletami či žalúziami, nadštandardné odhlučnenie medzi apartmánmi, dubové podlahy, prípravu na chladenie aj systém inteligentnej domácnosti, keramickú dlažbu a sanitu značiek Grohe a Laufen. Ekologické podlahové vykurovanie zaistí 16 geotermálnych vrtov hlbokých 150 metrov. Interiér je možné dokončiť architektom podľa požiadaviek klienta, v jednotke sú už teraz nadštandardné rozvody pre osvetlenie a toaleta odvetrávaná priamo z misy. Majitelia budú môcť využiť správcovský servis, ktorý okrem bežných upratovacích služieb spoločných priestorov spočíva aj v ponuke upratovania jednotlivých bytov, recepčnej službe a 24-hodinovej asistencii. V cene je aj parkovacie státie v podzemnej garáži, pivnicu je možné dokúpiť.

Čierna v Pošumaví je súčasťou CHKO Šumava a rozkladá sa pri najširšom bode vodnej nádrže Lipno. Je obľúbeným turistickým strediskom vyhľadávaným milovníkmi jachtingu, windsurfingu a kiteboardingu a ďalších vodných športov. V okolí je možné navštíviť Chodník korunami stromov, bikepark, rodinnú terénnu cyklotrasu, lanový park, aquapark, bobovú dráhu a mnoho ďalších atrakcií. V zime Lipno nabáda na korčuľovanie alebo na lyžovanie v neďalekých areáloch, ako je napríklad rakúsky Hochficht. Miesto je atraktívne aj vďaka polohe neďaleko Českého Krumlova a hraničného prechodu s Rakúskom.

Postúpenie zmluvy budúcej kúpnej.

Podlahová plocha 66,3 m2, pivnica.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  39725
 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  66 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  B
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.