Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 5 izbový

Reprezentatívny, nadštandardne riešený byt s veľkými francúzskymi oknami na 1. poschodí komornej rezidencie Americká Park zasadenej do zelene v atraktívnej lokalite Vinohrady pri slávnej vile Osveta a Havlíčkových sadov.

Dispozičné riešenie ponúka spoločenskú časť bytu: veľká obývacia izba s výhľadom do zelene, ktorý je priechodná do kuchyne s jedálenským priestorom. Oddychové časti bytu sa rozkladajú po oboch stranách obývacej izby. Vpravo hlavná spálňa s veľkoryso riešeným šatníkom, kúpeľňa s vaňou, a druhá spálňa vhodná na použitie ako pracovňa. Naľavo sú dve spálne, druhá kúpeľňa a technická miestnosť.

Interiér bol navrhnutý renomovanou architektkou a kvalitný nábytok bol zhotovený na mieru podľa jej návrhu. Plne vybavená nadčasová kuchyňa je osadená spotrebičmi Miele. Štandardom sú vysoké stropy, svetlé vzdušné izby, kvalitné materiály, masívne podlahy z amerického orecha, sanitárne vybavenie od Kaldewei a Hansgrohe, rad Axor Starck, vstavané skrine v bielom vysokom lesku zaisťujú dostatok úložných priestorov, elektricky ovládané predokenné rolety, bezpečnostné dvere Next, dymová čidlá a monitorovací bezpečnostný systém bytu aj celého objektu. K bytu prislúchajú 2 garážové státie a pivnica. Pozemok susedí so záhradou vily Osveta, kde po určitú dobu žil T. G. Masaryk a narodil sa tu jeho syn Jan. Projekt rezidenčného bývania Americká Park bol dokončený v r. 2005 a tvoria ho 4 viladomy umiestnené do oplotenej súkromnej záhrady o výmere 7 000 m2, v ktorej sa nachádza grilovacie miesto alebo dva altánky.

Vyhľadávaná štvrť Vinohrady sa nachádza v susedstve centra, dosiahnuteľného za pár minút metrom aj električkou. Cesta k stanici I. P. Pavlova alebo Náměstí Míru trvá pár minút. Pre cesty autom je výhodou rýchle napojenie na magistrálu. V okolí funguje niekoľko súkromných aj štátnych škôl vrátane Lauderovej MŠ, ZŠ a gymnáziá, veľké množstvo kaviarní, bistier a reštaurácií. Blízko je do romantických Havlíčkových sadov s vybavením pre deti, vyhliadkou na Prahu alebo pavilónom s kaviarňou.

Interiér 181,9 m2.

Vybavenie

 • Výťah

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Celková plocha
  182 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  C
 • Referenčné číslo
  39960
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.