Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 4 izbový

Moderný 4-izbový byt s dvoma loggiami je umiestnený na 21. poschodí novostavby Sky Park od svetoznámeho architektonického štúdia Zaha Hadid Architects. Byt sa nachádza v 3. veži projektu, ktorý ponúka unikátny komfort bývania v novovzniknutej štvrti s priamym výhľadom na panorámu mesta a Bratislavský hrad, ako i so všetkými potrebnými službami na dosah ruky.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná hala, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta s bidetom, obývacia izba spojená s kuchyňou a tri spálne. Vstup na dve loggie je možný z obývacej izby a z hlavnej spálni v ktorej sa nachádza druhá kúpelňa so sprchou. K bytu prislúcha pivničná kobka a za príplatok sú k dispozícii dve garážové státia v suteréne domu.

Štandard bytu zahŕňa drevené parkety, hliníkové okná (i francúzske), vzduchotechniku, vyšší štandard sanity v kúpeľni.

Bývanie v novej časti bratislavského "downtownu" je situované v okolí obchodného centra Eurovea s reštauráciami lemujúcimi nábrežie Dunaja. Lokalita tiež poskytuje rýchle napojenie na verejnú dopravu vrátane autobusovej stanice s obchodmi a s ponukou medzinárodnej prepravy. Pešo sa dá pohodlne a rýchlo dostať do historického centra Bratislavy.

Byt sa predáva nezariadený.

Interiér 114 m2, loggia 14 m2

Cena bytu 781.560 EUR, parkovacie státie 30.000 EUR/ks

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Podlahová plocha *
  113 m²
 • Loggia
  14 m²
 • Celková plocha
  127 m²
 • Parkovanie
  2 parkovacie miesta v garáži za priplatok 30 000 Eur/miesto
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  A
 • Referenčné číslo
  40719
 • Na stiahnutie
* Výmera jednotky podľa občianskeho zákonníka. Plocha je tvorená súčtom celej plochy jednotky a ohraničená obvodovými stenami.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.