Informácie

Penthouse 4+kk, 9. + 10. + 11. NP, SANCY

Vzdušný penthouse Sancy so 170 m2 terás a nerušenými výhľadmi je umiestnený na samom vrchole jednej z 2 budov Diamanty Karlín, navrhnutými svetovo preslávenými architektmi Evou Jiřičnou a Petrem Vágnerem. Projekt, ktorý sa stane novou architektonickou dominantou Rohanského ostrova, ponúkne pohodlné bývanie vo všetkom komforte, v pešom dosahu golfového klubu, mnohých vyhlásených karlínskych gurmánskych podnikov a všetkých služieb. Plánované dokončenie r. 2023.

Starostlivo premyslenú kompozíciu jednotky na 8. a 9. poschodí s výmerou 217 m2 interiéru aj 170 m2 terás s výhľadom na zelený vrch Vítkov bude tvoriť svetlý a vzdušný obytný priestor s dvojitou výškou stropu a presklenou stenou stierajúcou hranice spálňa, 3 kúpeľne, samostatná toaleta a vstupná hala. Na strešnej terase bude okrem pobytovej plochy aj priestor pre záhradu.

Súčasťou vysokého štandardu vybavenia budú dubové podlahy (možný výber odtieňa), podlahové vykurovanie po celej ploche bytu, monumentálne schodisko, hliníkové okná s izolačnými sklami, inteligentný systém domácnosti Loxone na ovládanie osvetlenia, klimatizácie, žalúzií i rekuperácie, sanita Laufen, bezfalcové interiérové dvere, vstupné bezpečnostné protipožiarne dvere a videotelefón. Celkovú atmosféru dokreslia prvotriedne prírodné materiály, ako sú drevo a sklo. Súčasťou kúpnej ceny sú 4 garážové státia, pivnica a nabíjačka na elektromobil. Dom bude chrániť centrálna recepcia a kamerový systém, obyvateľom bude k dispozícii kočíkáreň/koláreň, priestor na umývanie bicyklov či psov a spoločná záhrada s upokojujúcim výhľadom na plynúcu vodnú hladinu.

Donedávna nevyužívaná plocha Rohanského ostrova prechádza neuveriteľnou premenou na modernú rezidenčnú štvrť s rozsiahlymi plochami zelene a s promenádou pozdĺž Vltavy pre peších, bežcov i cyklistov. Z Rohan City to bude kúsok do všetkých populárnych karlínskych bistier, reštaurácií i kaviarní, po novej lávke pôjde pohodlne dôjsť do ďalšej trendy kultúrnej štvrte Holešovice, centrum Prahy sa otvára hneď za neďalekým Negrelliho viaduktom.

Podlahová plocha 217,2 m2, terasy 170,5 m2 (19,3 m2, 19,3 m2 + strešná terasa 131,9 m2).

Pre ďalšie informácie navštívte webovú stránku projektu www.rohancitypenthouses.cz.

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2
 • Pôdorys 3

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Podlahová plocha *
  217 m²
 • Terasa
  171 m²
 • Celková plocha
  388 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  41607
 • Informácie o projekte
 • Na stiahnutie
* Výmera jednotky podľa občianskeho zákonníka. Plocha je tvorená súčtom celej plochy jednotky a ohraničená obvodovými stenami.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.