Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Penthouse 3+kk, 9. + 10. NP, CULLINAN

Vzdušný klimatizovaný penthouse Cullinan s takmer 200 m2 obytnej plochy a cez 160 m2 terás s nerušenými výhľadmi na Vltavu je jedným z piatich prémiových penthousov zasadených na samom vrchole budov Diamanty Karlín. Nová dominanta Rohanského ostrova poskytne bývanie podľa návrhu svetovo preslávených architektov Evy Jiřičné a Petra Vágnera, vo všetkom komforte, v pešom dosahu golfového klubu i mnohých vyhlásených karlínskych gurmánskych podnikov. Plánované dokončenie r. 2023.

Dominantou bytu je obytný priestor s dvojitou výškou stropu a presklenou stenou stierajúcou hranice medzi vnútrom a vonkajškom. Ďalej tu sú 2 spálne, 2 kúpeľne, samostatná toaleta a vstupná hala. Na strešnej terase je okrem pobytovej plochy aj priestor pre záhradu.

Súčasťou vysokého štandardu vybavenia budú dubové podlahy (možný výber odtieňa), podlahové vykurovanie po celej ploche bytu, monumentálne schodisko, hliníkové okná s izolačnými sklami, inteligentný systém domácnosti Loxone na ovládanie osvetlenia, klimatizácie, žalúzií i rekuperácie, sanita Laufen, bezfalcové interiérové dvere, vstupné bezpečnostné protipožiarne dvere a videotelefón. Celkovú atmosféru dokreslia prvotriedne prírodné materiály, ako sú drevo a sklo. Súčasťou kúpnej ceny sú 4 garážové státia, pivnica a nabíjačka na elektromobil. Dom bude chrániť centrálna recepcia a kamerový systém, obyvateľom bude k dispozícii kočíkáreň/koláreň, priestor na umývanie bicyklov či psov a spoločná záhrada s upokojujúcim výhľadom na plynúcu vodnú hladinu.

Donedávna nevyužívaná plocha Rohanského ostrova v obľúbenej štvrti Karlín prechádza neuveriteľnou premenou na modernú rezidenčnú časť s rozsiahlymi plochami zelene a s promenádou pozdĺž Vltavy pre peších, bežcov i cyklistov. Z Rohan City to bude kúsok do všetkých populárnych karlínskych bistier, reštaurácií i kaviarní, po novej lávke pôjde pohodlne dôjsť do ďalšej trendy kultúrnej štvrte Holešovice, centrum Prahy sa otvára hneď za neďalekým Negrelliho viaduktom.

Podlahová plocha 187,7 m2, terasy 163,8 m2 (13,8 m2, 13,3 m2, strešná terasa 136,7 m2).

Pre ďalšie informácie navštívte webovú stránku projektu www.rohancitypenthouses.cz.

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2
 • Pôdorys 3

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Rezervované
 • Podlahová plocha *
  188 m²
 • Terasa
  164 m²
 • Celková plocha
  352 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  41608
 • Informácie o projekte
 • Na stiahnutie
* Výmera jednotky podľa občianskeho zákonníka. Plocha je tvorená súčtom celej plochy jednotky a ohraničená obvodovými stenami.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.