Byt, 2 izbový

Novostavba juhozápadne orientovaného bytu s terasou práve vznikajúcou v úspešnom rezidenčnom projekte Harfa Park od spoločnosti Finep. Revitalizovaná lokalita v dosahu všetkých služieb a priamo pri cyklotrase pozdĺž riečky Rokytky. Prevod do OV možný okamžite po dokončení výstavby a splatení anuity, možnosť financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru. Plánovaná kolaudácia leto 2023.

Bytová jednotka sa bude nachádzať na 7. podlaží a ponúkne presvetlenú obývaciu izbu so vstupom na priestranný balkón, spálňu s priestorom na vstavané skrine, kúpeľňu s vaňou, toaletou a priestorom na práčku a predsieň uspôsobenú na vstavanie šatníkovej skrine.

K štandardu patria interiérové ​​aj vstupné dvere Sapeli, plastové viackomorové okná so štvorpolohovým otváraním, príprava na žalúzie či rolety, celoplošný koberec v obytnej miestnosti, v kuchynskom kúte, kúpeľni, WC a predsieni keramická dlažba, sanita Laufen, batérie Grohe a Hansgrohe , vstup do budovy na čip. Nadštandardné prevedenie a vybavenie bytu je možné podľa harmonogramu a cenníka klientskych zmien.

Lokalita umožňuje mať všetky služby na dosah ruky a dostať sa kamkoľvek bez problémov električkou, metrom, autobusom aj vlakom. Kúsok od domu fungujú 2 supermarkety, niekoľko reštaurácií i kaviarní, v pešom dosahu alebo cca 1 minútu MHD je OC Fénix a Galéria Harfa alebo multifunkčné haly O2 aréna a O2 universum. Miesto spríjemňuje park Záhradky aj neďaleký park Podviní, priamo okolo domu vedie cyklotrasa, po ktorej je možné dôjsť pohodlne a bezpečne až do centra.

Podlahová plocha bytu 53,7 m2, balkón 8,5 m2.

Predaj formou prevodu družstevného podielu, cena za prevod 3.550.000 Kč. Inzerovaná celková cena zahŕňa nesplatenú anuitu vo výške 4.468.527 Kč za byt a 320.000 Kč za garáž. Anuitu je možné splácať formou mesačného nájmu, alebo ju splatiť čiastočne alebo v celkovej výške ešte v priebehu výstavby alebo kedykoľvek po jej dokončení. Po splatení anuity je možný prevod do osobného vlastníctva.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  41690
 • Predajná cena
  Predané
 • Podlahová plocha
  54 m²
 • Balkón
  9 m²
 • Celková plocha
  62 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  -
 • PENB
  B
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.