Byt, 3 izbový

Výnimočný 3-izbový byt orientovaný do tichého dvora prešiel pod dohľadom architekta realizáciou interiéru s dôrazom na detail. Veľkometrážny byt je situovaný v lukratívnej lokalite na Zámockej ulici v Starom Meste s kompletnou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti.

Dispozíciu bytu tvorí priestranná vstupná hala nad úrovňou obývacej časti bytu s kúpeľňou s walk-in sprchovým kútom a toaletou. Interiérovým schodiskom na dostaneme do obývacej miestnosti s kompletne vybavenou kuchyňou s ostrovčekom a jedálenskou časťou, cez chodbu vstupujeme do nočnej časti s dvoma spálňami a kúpeľňou s vaňou a toaletou. Verejné parkovanie na Zámockej ulici je pre rezidentov bezproblémové.

Štandard bytu tvoria laminátové podlahy, veľkoformátová dlažba v kúpeľniach, podlahové kúrenie v obývačke, francúzske okná.

Poloha bytu v historickej uličke centra ponúka výhody bývania v pokojnej časti podhradia. Na skok od domu sú zastávky MHD. Okolie disponuje kompletnými službami, v pešej blízkosti sú škôlky, školy, univerzita, obchody, kaviarne, reštaurácie, divadlá a tiež zdravotnícke zariadenia. Miesto aktívneho aj pasívneho oddychu, neďaleko nábrežia Dunaja s cyklotrasou ako aj miestom pokojných prechádzok v historickej časti.

Interiér 156 m2

Cena za predaj 600.000 Eur

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  42137
 • Predajná cena
  600 000 €
 • Celková plocha
  156 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.