Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Klimatizovaný slnečný 3-izbový penthouse sa nachádza na 8. podlaží novostavby na Trnavskej ceste, obľúbenej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. Z dvoch terás ponúka jedinečné výhľady na Bratislavu. Výhodou je iba jeden sused na poschodí, ako aj upravený parčík vo vnútrobloku.

Dispozícia presvetleného bytu sa skladá z obývacej izby s kuchyňou s jedálenským kútom a vstupom na terasu, hlavnej spálne s veľkým walk-in šatníkom (7 m2), druhej spálne, kúpeľne s vaňou a toaletou, hosťovskej toalety s umývadlom, predsiene so šatníkom a dvoch terás po oboch stranách bytu. Z každej izby je pritom vstup na jednu z priestranných terás. K bytu prislúcha pivničná kobka (4 m2) a jedno parkovacie státie v garáži domu za príplatok.

Štandardom bytu sú laminátové podlahy, hliníkové okná, blackout závesy v každej izbe, ústredné vykurovanie, klimatizácia, sieťky na veľkoformátových oknách, kompletne vybavená kuchyňa.
Vrchné podlažie domu je zabezpečené vstupom na čip, videovrátnikom a prípravou na bezpečnostný systém.

Lokalita ponúka výbornú dostupnosť MHD, kompletnú občiansku vybavenosť vrátane Fresh Marketu, obchodného domu Vivo (Polus), potravín Yeme, ako aj blízkosť letiska či vlakovej stanice. Možnosti príjemných prechádzok alebo športového vyžitia na jazere Kuchajda a Štrkovec.

Interiér 92 m2, terasa 32 m2, druhá terasa 24 m2, pivnica 4 m2.
Cena za predaj bytu 465.000 EUR + 20.000 EUR parkovacie státie v garáži domu

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Podlahová plocha *
  92 m²
 • Terasa
  56 m²
 • Celková plocha
  148 m²
 • Parkovanie
  1x garážové státie v budove 20.000 EUR
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  42787
 • Na stiahnutie
* Výmera jednotky podľa občianskeho zákonníka. Plocha je tvorená súčtom celej plochy jednotky a ohraničená obvodovými stenami.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.