Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

3-izbový byt, 2. NP

Úplne nový byt 3+kk vo vysokom štandarde v práve dokončenej rezidencii, ktorá vznikla kompletnou rekonštrukciou funkcionalistickej budovy na atraktívnom mieste na rozhraní Nového Mesta a Vinohradov, v dosahu všetkých služieb aj starostlivo udržiavaných parkov.

Dispozičné riešenie bytu na 2. podlaží ponúka obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou a jedálňou, 2 spálne, kúpeľňu a vstupnú halu.

K vysokému štandardu patria drevené lakované masívne dvojvrstvové podlahy kladené vo vzore stromčeka s bielou obvodovou lištou, veľkoformátová dlažba a obklady Graniti Fiandre v dekore prírodného kameňa, sanita Hansgrohe, kúpeľňová keramika Vitra, bezpečnostné vstupné dvere, bezfalcové interiérové ​​dvere a videotelefón. Vykurovanie a ohrev TÚV zaisťuje centrálna kotolňa. Dom má reprezentatívne spoločné priestory a presklený výťah, k bytu je možné prikúpiť pivnicu.

Okolie vyniká množstvom kvalitných reštaurácií, kaviarní i bohatou ponukou kultúrneho vyžitia, v dosahu sú školy vrátane Lauderovej MŠ, ZŠ alebo prestížneho gymnázia. V dochádzkovej vzdialenosti je námestie Mieru s kostolom sv. Ľudmily, park Grébovka aj Riegrovy alebo Čelakovského sady. Takmer pri dome sa nachádza stanica metra aj električky na I. P. Pavlova.

Podlahová plocha 66,6 m2.

Fotografia pochádza z už dokončených jednotiek v projekte.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Rezervované
 • Celková plocha
  67 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  C
 • Referenčné číslo
  42816
 • Informácie o projekte
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.