Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, Štúdio

Garsoniéra, ideálna pre krátkodobé prenájmy, je umiestnená na 3. podlaží krásneho ozdobného bytového domu s výťahom. Výstavná budova stojí v mieste dýchajúcom históriou, v pokojnej jednosmernej ulici neďaleko Václavského i Karlovho námestia s parkovou úpravou.

Dispozíciu tvorí obytná miestnosť, kúpeľňa (sprcha, umývadlo, WC) a predsieň s kuchynským kútom. Okno bytu smeruje do domovej presvetlenej chodby, takže sem nepreniká žiadny pouličný ruch.

Interiér zútulňuje laminátová podlaha v dekore dreva, kuchynská linka je plne vybavená. Dom je po rekonštrukcii (v r. 2019) fasády, spoločných priestorov a výťahu.

Výhodná je najmä poloha v samom centre metropoly. V blízkosti funguje množstvo reštaurácií, kaviarní a klubov, Národné múzeum, kino Francúzskeho inštitútu aj divadlá v Řeznické, Komédia, Kalich, Ypsilon alebo Studio Dva. Miesto je skvele dostupné, a to všetkými linkami metra i električkami, v pešom dosahu je aj Hlavná stanica.

Podlahová plocha 24,3 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  24 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  43053
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.