Staré Mesto - Bratislava I | 1
Staré Mesto - Bratislava I | 2
Staré Mesto - Bratislava I | 3
Staré Mesto - Bratislava I | 4

Obchodné priestory

80 m2

Bratislava I, Staré Mesto

Obchodné priestory na odstúpenie s príjemnou atmosférou slúžiace ako kaviareň a bar sa nachádzajú pri frekventovanej ulici v Starom Meste. Priestory dnes slúžia ako nefajčiarsky podnik (možnosť fungovania aj ako fajčiarsky podnik vďaka novovybudovanej vzduchotechnike).

Lokalita

Orientácia podniku je súbežná so Staromestskou ulicou nachádzajúcej sa v blízkosti veľkej križovatky pri Prezidentskom paláci a mnohopočetných medzinárodných korporácii. Je na skok od historického centra mesta.

Vybavenie a služby:

* 40 miest na sedenie + 6 miest na terase
* nové elektrické rozvody
* nové bezdrátové ozvučenie Sonos, kamerový systém
* vzduchotechnika s dokurovaním
* klimatizácia
* zariadenie baru, sedenie

Stála klientela z okolitých korporácii, kancelárii, VŠMÚ a konzervatória.

Interiér 80 m2 + terasa 12 m2

Cena odstupného 34.990 EUR (v cene odstupného je kompletné zariadenie, sedenie, vybavenie, klimatizácia, ozvučenie, kamerový sytém, výrobník ľadu, kávostroj a iné).

Cena € 34 990
Celková plocha 80 m2
Parkovanie Nie
PENB G
Referenčné číslo 35054

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.