Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Obchodné priestory

Obchodné priestory do nedávna využívané ako reštaurácia priamo pri parku s detským ihriskom a vedľa Chodovskej tvrze, zrekonštruovaného kaštieľa a pôvodne stredovekej tvrze, ktorá slúži teraz ako kultúrne centrum v Prahe 11, na okraji bytovej zástavby. Predmetom predaja je spoločnosť, vo vlastníctve ktorej je pozemok a s ním spojená stavba.

Objekt je tvorený jednoposchodovou budovou, kolaudovanou ako stavba občianskej vybavenosti, teraz plne vybavenou ako reštaurácia. Všetko vybavenie reštaurácie je zahrnuté v ponukovej cene.

V blízkosti sa nachádza mnoho rodinných a bytových domov, materské i základné školy, reštaurácie, obchody, parky. Bezproblémové parkovanie je možné na parkovisku nachádzajúcom sa v bezprostrednej blízkosti reštaurácie. Zastávka autobusu MHD sa nachádza priamo pri pozemku, stanica metra Chodov je vzdialená 10 minút autobusom alebo 15 minút pešo.

Celková výmera 169 m2, záhrada 140 m2, pozemok 309 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  529 448 €
 • Celková plocha
  169 m²
 • PENB
  D
 • Referenčné číslo
  42459
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie obchodné priestory v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.