Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Obchodné priestory

Obchodný priestor, teraz využívaný ako populárne bistro s kaviarňou, sa nachádza na atraktívnom mieste v Prahe 6 na Hanspaulce, pri autobusovej zastávke U Matěje a supermarkete.

Takmer 200 metrová plocha je rozdelená na priestor kaviarne (pre max. 50 hostí) s predajným pultom, prípravňu jedál so zadným vstupom pre zásobovanie, dámske a pánske toalety a zázemie pre personál (šatňík, toaleta).

Interiér je po rekonštrukcii (v r. 2014), súčasná nájomná zmluva je uzavretá do 6/2024. Vybavenie nie je súčasťou ponuky. Priestor je možné rozdeliť na 6 kancelárií/ateliérov, vďaka streche dimenzovanej na prípadnú nadstavbu ďalšieho poschodia sa ponúka aj možnosť rozšírenia prenajímateľnej plochy. Priestor pred kaviarňou sa využíva ako záhradka, vedľa je parkovisko (oboje na pozemku mesta).

Výhodná je poloha v reprezentatívnej štvrti, na okraji vyhľadávanej prírodnej lokality Horní Šárka, cez ktorú vedú cyklotrasy aj turistické trasy. Miesto leží priamo pri autobusovej zastávke, kde zastavujú spoje od staníc metra Bořislavka a Hradčanská, ľahká je tiež dostupnosť autom.

Podlahová plocha 169,6 m2, zastavaná plocha 194 m2.
Skolaudované ako cukráreň - kaviareň.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  1 452 991 €
 • Celková plocha
  170 m²
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  44140
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie obchodné priestory v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.