Pozemok

Posledný stavebný pozemok s platným stavebným povolením v pôvodnej chatovej oblasti v obci Černolice, ktorá sa nachádza na okraji prírodného parku v krásnej prírode nad riekou Berounkou a na dosah Prahy.

Veľkosť cca 2 500 m2 zaručuje dostatok súkromia, až k pozemku bola vybudovaná nová prístupová cesta s verejným osvetlením. Pozemok bude napojený na všetky dostupné inžinierske siete: vodovod, kanalizáciu, elektrinu a dátové optické káble. Súčasťou ponuky je aj projektová dokumentácia na výstavbu rodinného domu 6+kk.

V obci sa nachádza česko-anglická materská a základná škola, materské centrum a obchod s potravinami, ďalšia občianska vybavenosť je v neďalekých Černošicích, Dobřichovicích alebo Mníšku pod Brdy, ktoré sú dostupné autobusovou dopravou. Okrajové časti Prahy sú vzdialené len 10 minút pohodlnej jazdy po diaľnici D4. Miesto je obklopené krásnou prírodou s lesmi, skalami a útesmi nad údolím Berounky, v blízkosti rozhľadne Korunka poskytujúcej úchvatný výhľad

Celková rozloha 2 516 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  102422
 • Predajná cena
  589 127 €
 • Cena za m²
  234.20 €
 • Celková plocha
  2 516 m²
 • Pozemok
  Bývanie
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite Středočeský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.