Kalinkovo, Kalinkovo - Senec | 1
Kalinkovo, Kalinkovo - Senec | 2
Kalinkovo, Kalinkovo - Senec | 3
Kalinkovo, Kalinkovo - Senec | 4

Pozemok

1 190 m2

Senec, Kalinkovo, Kalinkovo

Veľký rovinatý stavebný pozemok v pokojnej lokalite medzi novostavbami rodinných domov v obci Kalinkovo.

Oplotený stavebný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami (voda, kanalizácia, elektrina a plyn) o výmere 1190 m2, s rozmermi 22 x 51 metrov. Jednoduchý prístup na pozemok umožňuje asfaltová cesta. Na pozemku sa nachádzajú betónové panely, ktoré je v prípade záujmu možné odstrániť. Cena v aktuálnom stave 93€/m2 a prípade ich odstránenia je cena 97€/m2.

Obec Kalinkovo sa nachádza na Žitnom ostrove, juhovýchodne od Bratislavy. Vzdialenosť Kalinkova od hlavného mesta je približne 13 kilometrov. Obec poskytuje možnosť športového a kultúrneho vyžitia. Pár metrov vzdialená hrádza poskytuje priestor pre aktívne trávenie voľného času prechádzkou, bicyklovaním či korčuľovaním. Rybník pri futbalovom štadióne umožňuje príjemný relax pri vode, rybačku a v zimných mesiacoch aj korčuľovanie. Obec často organizuje rôzne kultúrne podujatia.

Celková výmera 1 190 m2.

Cena celkom € 110 670
Cena / m2 € 93 za m2
Celková plocha 1 190 m2
Typ pozemku Bývanie
Referenčné číslo 31988

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.