Koliba, Pod Vtáčnikom, Nové Mesto - Bratislava III | 1
Koliba, Pod Vtáčnikom, Nové Mesto - Bratislava III | 2
Koliba, Pod Vtáčnikom, Nové Mesto - Bratislava III | 3
Koliba, Pod Vtáčnikom, Nové Mesto - Bratislava III | 4
Koliba, Pod Vtáčnikom, Nové Mesto - Bratislava III | 5

Pozemok

1 551 m2

Bratislava III, Nové Mesto, Koliba, Pod Vtáčnikom

Stavebný pozemok na úpätí Malých Karpát v časti Koliba - Pod Vtáčnikom.
Táto priestranná parcela sa rozprestiera na mierne svahovitom teréne v blízkosti lesov na Kolibe. Pozemok je ideálny pre pokojné rodinné bývanie s výhľadom na Bratislavu, na skok do prírody a zároveň s dobrou dostupnosťou do centra mesta.

Pozemok je široký 32 m, vedie k nemu prístupová komunikácia a má vydané územné rozhodnutie na vybudovanie cesty a inžinierskych sietí (elektrina, voda, plyn, kanalizácia). Koeficient zastavanosti 0,3.

Poloha pozemku je lukratívna vďaka svojim jedinečným výhľadom na centrum Bratislavy. Okolie ponúka veľa možností pre cykloturistiku, letné i zimné športy či prechádzky po rozľahlých lúkach kolibskej prírody. V blízkom okolí sa nachádza všetka občianska vybavenosť, množstvo kaviarní, reštaurácií i škôl. Dobrá dostupnosť MHD, cesta autom trvá do centra 7 min, na Račiansku a Šancovú ulicu iba 3 minúty.

Celková výmera pozemku 1551 m2.

Cena celkom € 929 049
Cena / m2 € 599 za m2
Celková plocha 1 551 m2
Typ pozemku Bývanie
Referenčné číslo 33955

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.