Pozemok

Mierne svahovitý, slnečný pozemok o výmere 18 árov sa rozprestiera v obľúbenej vinohradníckej obci Limbach vzdialenej iba 20 minút autom od Bratislavy. Na pozemok bol vypracovaný investičný zámer pre stavbu moderného 6-izbového domu s úžitkovou plochou 364 m2 s fitness, bazénom a trojgarážou.

Pozemok sa nachádza v rekreačnej oblasti Limbachu v priamej blízkosti lesného jazera. Na pozemku sa nachádza staršia chata, k dispozícii je elektrika, voda zo studne a septik. Prístupová cesta je asfaltová, posledných 500 m tvorí lesná cesta a cesta z betónových panelov. Pozemok je ideálnou voľbou pre ľudí vyhľadávajúcich víkendový útek z ruchu veľkomesta.

Lokalita v Limbachu poskytuje svojim obyvateľom vďaka unikátnej polohe na úpätí Malých Karpát množstvo možností aktívneho relaxu vrátane turistiky a cyklistiky. V Limbachu sa nachádza škôlka, potraviny, pošta, bazén s plaveckým kurzom pre deti a množstvo kvalitných miestnych vinární.

Pozemok 1 835 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  41940
 • Predajná cena
  299 000 €
 • Cena za m²
  162.90 €
 • Celková plocha
  1 835 m²
 • Pozemok
  Bývanie
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.