Pozemok

Koncový preslnený pozemok s krásnymi výhľadmi leží na idylickom mieste Českomoravskej vrchoviny, v malebnej dedine Drahonín vzdialenej asi 35 kilometrov od moravskej metropoly.

V prednej časti, vhodné na umiestnenie rodinného domu, je pozemok rovinatý, ďalej do záhrady sa mierne zvažuje. Na pozemku je už funkčná prípojka elektriny. Vodovodnú prípojku je možné zriadiť z novej obecnej komunikácie pri pozemku, je tu tiež možnosť napojenia cez domovú ČOV do obecnej dažďovej kanalizácie.

Súčasťou ponuky je projekt rodinného domu na trvalé bývanie i rekreáciu. V prípade prevzatia tohto stavebného zámeru je možné očakávať stavebné povolenie v polovici tohto roku. Vďaka polohe parcely je zaručená nadštandardná miera súkromia. Pri hranici pozemku rastú ovocné stromy, príchod je po spevnenej komunikácii.

V obci je viacúčelové ihrisko, kúpalisko či sezónne posedenie, kde sa organizujú kultúrne podujatia, do obce zachádza autobusový spoj. Materská a základná škola alebo predajňa potravín fungujú v susednej dedine Olší vzdialenej iba 3 minúty jazdy autom. Nádherná okolitá príroda ponúka množstvo výletných cieľov, napríklad k hradným zrúcaninám alebo skalnej tiesňave s vodopádmi.

Celková plocha 2 137 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  42017
 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  2 137 m²
 • Pozemok
  Bývanie
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.