Pozemok

Nádherný pozemok so súkromnou plážou sa nachádza pri obľúbenom jazere Nové Košariská v obci Dunajská Lužná v Bratislavskom kraji. Stavebná parcela bola zhodnotená krajinnou architektúrou, kaskádami, terasami, anglickým trávnikom s automatickými závlahami, altánkom s prírodnou strechou z rákosia, vlastným mólom a predĺženým priamym vstupom do vody.

Na unikátnom pozemku s veľkosťou 1 325 m2 (súčasťou je aj vodná plocha) sa nachádza murovaná pivnica a zateplená stavba s kuchyňou a alarmom. Štandardom je elektrické vykurovanie a studňa s hĺbkou 22 m.

Parcela umožňuje stavbu rekreačného domu so zastavanosťou 20 % (1 nadzemné podlažie + 1 ustúpené podlažie).

Lokalita je obľúbená pre letné aktivity na jazere Nové Košariská ako sú vodné športy vrátane kurzov potápania a rybárčenie. Jazero je vzdialené len 7 km od Bratislavy. V Dunajskej Lužnej nájdeme aj kompletnú občiansku vybavenosť.

Pozemok 1 325 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  42725
 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  1 325 m²
 • Pozemok
  Bývanie
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.