Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom, 7 izbový

Spojenie výbornej lokality s priestrannou dispozíciou, bazénom, wellness zónou a veľkou záhradou s historickými prvkami ponúka luxusná vila v Horskom parku. 

Na prízemí vily sa nachádza dvojgaráž a priestranná hala so schodiskom a výťahom. Prvé podlažie domu tvorí oddychová zóna s kinosálou so závesným krbom, klenbová vínna pivnica s tehlovým obkladom, toaleta s umývadlom, technické zázemie a wellness zóna s fínskou saunou, relax room, walk-in spŕch a výrivky s presklenou strechou. Z oddychovej zóny je možný vstup priamo do záhrady. 

Na prvom poschodí domu je umiestnená obývacia izba s krbom s východom na terasu, jedáleň, kuchyňa s prémiovými spotrebičmi Miele vrátane zabudovaného kávovaru, špajza, technická miestnosť s práčovňou, sklad, samostatná toaleta s umývadlom a walk-in šatník

Druhé poschodie domu disponuje priestrannou izbou s biokrbom a francúzskym balkónom s výhľadom na celý pozemok, samostatná toaleta s umývadlom, úložný priestor, walk-in šatník, spálňa s en-suite kúpeľňou s toaletou a bidetom vrátane sprchy, hlavná spálňa s en-suite kúpeľňou so solitérnou vaňou, sprchou, toaletou a bidetom. Z oboch izieb je možný vstup na terasu. Z hlavnej spálne a kúpeľne sa dostaneme z terasy do záhrady, rovno k vonkajšiemu bazénu

Podkrovie domu obsahuje spálňu s en-suite kúpeľňou so sprchou a WC, vstavaný šatník a apartmán s obývacou izbkou s kuchynským kútom a francúzskym balkónom a spálňou s en-suite kúpeľňou s toaletou a sprchou.

Štandard domu tvorí podlahové kúrenie, vonkajšie elektrické hliníkové žalúzie, stropné chladenie, inteligencia, audio systém, kamerový systém, alarm, videovrátnik na každom podlaží, unikátne svietidlá z muránskeho skla.

Svahovitý pozemok s historickými prvkami je obohatený o množstvo zelene na terasách, bazén, altánok, fontánu, kamenné sochy a portály z rokov 1919 - 1932. Vlastníkom nehnuteľnosti v tých časoch bol umelecký kamenár talianskeho pôvodu Vittorio Brunisso, ktorý si záhradu sám navrhol v duchu barokových záhrad toskánskeho typu, pričom inšpiráciou mu bola jedna z najkrajších záhrad na svete, záhrada Isolla Bella nachádzajúca sa na ostrove v strede jazera Lago Maggiore. 

Lokalita ktorá by sa mohla pokojne nazvať prírodná oáza pokoja uprostred Starého Mesta ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a ľahkú dostupnosť do historického centra mesta. Samotný Horský park v ktorom sa nehnuteľnosť nachádza patrí k najstarším verejným parkom v Bratislave a kombinuje pôvodnú lesnú prírodu a jednoduchú dostupnosť. Je ideálnym miestom odpočinku, relaxu a zábavy pre rodiny s deťmi a športovcov.

Pozemok 1685 m2, interiér 855 m2. 

Vybavenie

 • Výťah

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Podlahová plocha
  855 m²
 • Garáž
  Áno
 • Pivnica
  -
 • Pozemok
  1 685 m²
 • Parkovanie
  Dvojgaráž a tri parkovacie státia pred domom
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  101959
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.