Rodinný dom

Charles Street, Mayfair W1J
Impozantný rohový dom v centre Mayfair v londýnskej štvrti West End s množstvom múzeí a galérií. Táto rozľahlá rezidencia sa môže pochváliť 18-metrovým priečelím, priestrannou strešnou terasou a ôsmimi spálňami s vlastnou kúpeľňou.

Celková plocha päťposchodovej budovy presahuje 630 m2, všetky poschodia sú prepojené výťahom. Na zvýšenom prízemí sa nachádza veľká obytná kuchyňa, na 1. poschodí majestátna obývacia izba, 2.-4. poschodie je vyhradené pre spálne s vlastnou kúpeľňou, na najvyššom poschodí je strešná terasa s posedením a výhľadom na široké okolie. Vznešené priestory ponúkajú nielen pohodlné bývanie, ale sú ideálne aj na spoločenské podujatia

Interiér je zariadený špičkovými materiálmi a vybavením, moderné prvky sú vkusne kombinované s dobovými. Štýl dotvárajú tradičné anglické stĺpikové okná

Okolie Charles Street je známe luxusnými butikmi, umeleckými galériami, exkluzívnymi reštauráciami s medzinárodnou kuchyňou a kaviarňami. K vybavenosti patria prestížne školy. Nachádza sa tiež v blízkosti významných pamiatok a parkov, ako sú Buckinghamský palác a Green Park. Centrum Londýna je rýchlo dostupné verejnou dopravou aj pešo.

Úžitková plocha 638,5 m2.  

Predmetom predaja je vlastníctvo domu a pozemku, na ktorom stojí.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  103470
 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  F
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Londýn

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.