Šajdíkové Humence - Senica | 1
Šajdíkové Humence - Senica | 2
Šajdíkové Humence - Senica | 3
Šajdíkové Humence - Senica | 4
Šajdíkové Humence - Senica | 5
Šajdíkové Humence - Senica | 6
Šajdíkové Humence - Senica | 7
Šajdíkové Humence - Senica | 8
Šajdíkové Humence - Senica | 9
Šajdíkové Humence - Senica | 10
Šajdíkové Humence - Senica | 11
Šajdíkové Humence - Senica | 12

Rodinný dom 4 izbový

Úžitková plocha 174 m2, pozemok 648 m2

Senica, Šajdíkové Humence

V uzavretom areáli ponúkame na predaj štýlovo zariadený rekreačný dom s inteligentným ovládaním a priamym vstupom do vody z privátneho móla. Penati Golf Resort, vzdialený hodinu od Bratislavy i Brna, ponúka 36-jamkové ihrisko navrhnuté štúdiom Nicklaus Design, svetovým lídrom v tomto segmente. Rezort okrem golfu ponúka bicyklovanie, tenis, plávanie, člnkovanie i rybolov.

Prízemie tvorí garáž na golfové autíčko, vstupná hala so vstavaným šatníkom, hosťovská toaleta s umývadlom, obývacia miestnosť s krbom, jedálenskou časťou a kuchyňou s pracovnou doskou z kameňa, zimná záhrada s panoramatickým výhľadom na jazero a hosťovská spálňa s en-suite kúpeľňou s walk-in sprchovým kútom. Vrchné podlažie tvorí samostatná toaleta, kúpeľňa s vaňou a dve spálne.

Vybavenie zahŕňa drevené podlahy, drevené eurookná s trojsklom, podlahové vykurovanie, tepelné čerpadlo, zmäkčovač vody, vzduchotechnika, postele značky Bedeur, spotrebiče Miele vrátane umývačky riadu a vínnej chladničky, batérie Hansgrohe a Axor, sanita Kaldewei, umývadlové dosky v kúpeľniach taktiež zo žuly. Pomocou inteligentnej technológie Loxone je možné ovládať svetlá, hudbu, slnečné clony, garáž i vzduchotechniku. Dom je postavený z ekologických a zdraviu prospešných CLT panelov a zateplený pomletým drevom. Na vydláždenom súkromnom pozemku pred domom je možnosť parkovania až troch áut. Záhrada tiež disponuje automatickým závlahovým systémom.

Malebná a pokojná lokalita predstavuje dokonalý odpočinok v objatí prírody a súkromného rezortu Penati Golf s najlepším golfovým ihriskom na Slovensku, necelých 100 km od Bratislavy i Brna (väčšina cesty po diaľnici). V rozľahlom areáli rozprestierajúcom sa na niekoľko hektárovom pozemku sa dá oddychovať na množstvo spôsobov: okrem golfu je tu možnosť cykloturistiky, nordic walking, peších prechádzok, vodných bicyklov, člnkovania a plávania na jazere, ako i oddych na súkromnej pláži. Na svoje si prídu priaznivci športového rybolovu, tenisu či inline korčúľ. Nechýba ani detské ihrisko a reštaurácia.

Interiér 174 m2, pozemok 648 m2

Cena nehnuteľnosti 980.000 EUR vrátane DPH (vrátane členstva do klubu). Aktuálna cena nehnuteľnosti v zľave je 899.990 EUR.

Cena € 899 990
Úžitková plocha 174 m2
Zastavaná plocha 103 m2
Pozemok 648 m2
Parkovanie parkovanie na pozemku
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 41284

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.