Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Rodinný dom, 5 izbový

Útulná dedinská chalupa poskytuje rekreačné či trvalé bývanie na úžasnom mieste v blízkosti Kokořínska, Českého raja, Jizerských i Lužických hôr. Starostlivá a zároveň citlivá rekonštrukcia celého domu rešpektujúca tradíciu, interiér premyslený do posledného detailu, poctivé remeselné prvky, vínna pivnica, pekný výhľad z okien aj zo zápražia.

Na prízemí je veľká miestnosť s prípravou na kuchyňu a krbové kachle, 2 izby, kúpeľňa a vstupná sieň. Podkrovie tvorí otvorená galéria s pracovným kútom, 2 spálne a úložný priestor.

Rekonštrukcia celej chalupy prebiehala podľa architektonického návrhu a všetky prvky boli s úctou k tradícii premýšľané do posledného detailu. Nové tepelnoizolačné okná sú presnými replikami pôvodných. Interiérové ​​dvere sú vyrobené na zákazku z masívu, Múry nerušia žiadne ostré rohy, pivnica s pôvodnou klenbou má ručne skladanú tehlovú dlažbu. Podlaha na prízemí je dubová rovnako ako schodisko, v kuchyni a kúpeľni je talianska dlažba. Prízemie navyše zútulňujú pôvodné, ručne opracované trámy. Stavba je napojená na elektrinu a obecný vodovod, vykurovanie akumulačnými priamotopmi, ohrev vody bojlerom, odpady sú riešené nádržou. Na pozemku je možné zriadiť parkovacie státie.

Poloha domu umožňuje pekný výhľad do údolia. Okolie ponúka množstvo výletných trás i ďalšie športové vyžitie, v pešom dosahu je možnosť kúpania. Miesto obklopujú hneď 4 chránené krajinné oblasti: smerom na západ sa rozkladá Kokořínsko-Máchův kraj, na juhovýchod Český raj, na severovýchod Jizerské hory a na severozápad Lužické hory. Pri trvalom bývaní je výhodou materská a základná škola priamo v obci, širšia občianska vybavenosť je potom v meste Český Dub alebo v Mníchove Hradišti.

Úžitková plocha 106 m2, zastavaná plocha 80,5 m2, záhrada 139,5 m2, pozemok 220 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  229 744 €
 • Podlahová plocha
  106 m²
 • Pivnica
  Áno
 • Zastavaná plocha
  81 m²
 • Záhrada
  140 m²
 • Pozemok
  220 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  43158
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Liberecký kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.